Edukacinis užsiėmimas „Viduramžių karinė technika”

Skirtas 5-12 klasių moksleiviams ir suaugusiesiems.

Vyksta Trakų salos pilies gynybinėje vartų bokšto pastogėje įrengtoje edukacinėje klasėje. Viduramžių laikotarpyje kovos vykdavo ne tik atvirame lauke, bet ir prie gynybinių įtvirtinimų, kur svarbų vaidmenį suvaidino apgulties technika. Užsiėmimo metu dalyviai sužinos, kas anuomet lėmė šios karybos naujovės atsiradimą. Kokios karo mašinos buvo naudojamos ir kaip jos veikė. Kartu bus supažindinama su parakinių ginklu, kuris laikui bėgant išstūmė karo mašinas, tapdamas pagrindine apgulties priemone. Užsiėmime bus paliesta ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, dalyviai sužinos kada ir kaip į mūsų kraštą atkeliavo pirmos karo mašinos, ir su kuo kovojant lietuviai pirmą kartą susipažino su parakinių ginklu.
Praktinėje užsiėmimo dalyje dalyviai iš modelino (naudojama spaudų techniką) patys pasigamina viduramžių laikotarpio pasirinktos apgulties mašinos kopiją.
Trukmė - 1 val.
Edukacinio užsiėmimo kaina - 1 Eur rmoksleiviui, 1,50 Eur suaugusiajam.
Perkant muziejaus ekspozicijų lankymo bilietą su edukaciniu užsiėmimu bendra kaina - 3,5 Eur moksleiviui,7 Eur suaugusiajam.
Informacija ir registracija: gidai@trakaimuziejus.lt, 8 528 539 46
 

Paskutinį kartą atnaujinta 2016-01-14