*** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. ***

Karaimų papročiai ir kulinarinis paveldas KYBYNLARe

GAMINIMAS ir DEGUSTAVIMAS

Tradicinio karaimų šventinio patiekalo - kibinų parodomasis gaminimas ir degustavimas.
Tikruose karaimų bendruomenės namuose, esančiuose Trakuose, Karaimų g. 29, KYBYNLAR restorane, dalyvaujant vienos iš mažiausios tautinės mažumos Lietuvoje ir Trakuose – karaimų atstovui, kviečiame susipažinti su karaimų gyvenimo būdu, tradicijomis, papročiais. Sužinoti apie tradicinį žinomiausio karaimų virtuvės patiekalo gaminimo subtilybes ir pasidžiaugti pačių paruošto KIBINO skoniu, gardumu… Malonaus Jums laiko praleidimo ir SKANAUS ! 

Siūlome grupėms  nuo 10 (vaikai, moksleiviai nuo 20) asmenų, savarankiškas kibinų paruošimas padedant KYBYNLAR atstovui, geriausio kibino rinkimai, pasakojimas apie karaimų tradicijas, papročius, galimybė nusifotografuoti su karaimų tradiciniais apdarais, dokumentinio filmo apie karaimus peržiūra,  trukmė apie 1 – 1,5 val. (atskiras susitarimas)                      

Esant didesnei grupei, svečiai dalinami  į dvi grupes – vieni žiūri filmą, lanko muziejų, kiti mokosi gaminti kibinus, valgo; toliau grupės keičiasi. Gaminimas, degustavimas, filmo peržiūra vyksta KYBYNLAR patalpose, Karaimų g. 29, Trakai.

Meniu mini – vienas kibinas pagamintas svečių, arbata (gėrimas), kaina 10 eur/asmeniui.
Į kainą įskaičiuota: vienas kibinas, arbata (gėrimas), KYBYNLAR atstovo  dalyvavimas.

Meniu Maxi – vienas kibinas pagamintas svečių, vienas KYBYNLAR kibinas,  arbata (gėrimas), kaina 14 eur/asmeniui.
Į kainą įskaičiuota: du kibinai, arbata (gėrimas), KYBYNLAR atstovo  dalyvavimas.

Meniu pietus su pagrindiniu patiekalu
Karaimų tradicijos ir kulinarinis paveldas: gaminame ir degustuojame karaimiškų kibinų (kybyn...) (svečiai paruošia po viena kibiną su jautiena)

Užkandžių lėkštė 
Imam bajaldy   - tradicinės troškintų daržovių salotos (1/2 porc) 
Pikantiškų marinuotų daržovių salotos (1/2 porc)

Iškeptas, svečių paruoštas kibinas (kybyn)

Karštas patiekalas pagal išankstinį pasirinkimą                                                                                                                   
Čanach tavuchbe – troškinta vištiena su daržovėmis moliniame indelyje
Arba
Čabanyn kavurma – troškinta aviena su daržovėmis moliniame indelyje
Arba
Zaspalar (vegetariškas) –troškintos daržovės moliniame indelyje
Desertas  Katlama – tradicinis saldžios varškės pyragėlis
Kava / arbata
Mineralinis vanduo / sultys / gaivieji gėrimai
Kaina 35 euro / asmeniui, įskaitant programą, maistą ir gėrimus, KYBYNLAR atstovo dalyvavimą

Kontaktai :
Restoranas KYBYNLAR, Karaimų g. 29, Trakai Tel. 8 528 55179, mob.tel. 8 698 06320 info@kybynlar.lt

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-01-19