*** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. *** *** Trakuose ant Galvės ežero ledo prieš Salos pilį veikia čiuožykla ir pačiūžų nuomos punktas *** Dėl netinkamų oro sąlygų (žemesnės nei -20 laipsnių šalčio temperatūros) čiuožykla Trakų mieste nedirbs vasario 23 d. ir 24 d. ***

Kibinų gaminimo pamokėlės

Restoranas "Le Vivier" (Karaimų g. 66 a, Trakuose ) ir "Dinamo"  (Karaimų g. 73) geriau pažinti Trakus,karaim,ų kulinarinį paveldą, grupėms siūlo kibinų gaminimo pamokėles, kurios metu papasakojama apie karaimų tradicijas ir papročius bei mokoma  patiems pagaminti kibinus.

Pamokėlės kaina 7 Eur. / asm. 
Svečiai galės patys pasigaminti po kibiną, o tuo tarpu, kol jie keps, bus vaišinami mūsų gamybos kibinu ir sultiniu, bei tradiciniu kmynu gėrimu.

Programos trukmė - 1 val.
Programa vedama lietuvių, rusų, lenkų kalbomis.
Programa vyksta DINAMO kovinėje, Karaimų g. 73 Trakuose  -  autobusui parkavimas nemokamas.

Meniu grupėms:

 • Vištienos sultinys, kibinas su kiauliena/kibinas su vištiena, tradicinis senolių troškinys, kmynų gėrimas/naminė gira, krupnikas. KAINA: 11Eur.
 • Vištienos sultinys, kibinas su kiauliena/kibinas su vištiena, didžkukuliai su mėsa, kmynų gėrimas/naminė gira, krupnikas. KAINA: 8.50Eur.
 • Cezario salotos su vištiena/graikiškos salotos , kibinas su kiauliena/kibinas su vištiena, didžkukulis su mėsa, pyragas šimtalapis, kmynų gėrimas/naminė gira, krupnikas. KAINA: 13.50Eur.
 • Vištienos sultinys, du kibinai su kiauliena/vištiena, pyragas šimtalapis, kmynų gėrimas/naminė gira, krupnikas. KAINA: 10Eur.
 • Vištienos sultinys, du kibinai su kiauliena/vištiena, kmynų gėrimas/naminė gira. KAINA: 4.70Eur.
 • Cezario salotos su vištiena/graikiškos salotos , tradicinis senolių troškinys, kmynų gėrimas/naminė gira, krupnikas. KAINA: 12Eur.
 • Cezario salotos su vištiena/graikiškos salotos, vištienos sultinys, du kibinai su kiauliena/vištiena, kmynų gėrimas/naminė gira, krupnikas. KAINA: 11.20Eur.
 • Dzūkiški barščiai, didžkukuliai su mėsa, kmynų gėrimas/naminė gira, krupnikas. KAINA:  9.50Eur.
 • Dzūkiški barščiai, tradicinis senolių troškinys, kmynų gėrimas/naminė gira, krupnikas. KAINA:  10Eur.
   

Užsakyti:
el.paštu:
info@trakupramogos.lt
Tel.: +370 615 55684

Daugiau: http://www.levivier.lt/

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-02-15