Naujienos

Trakų turizmo informacijos centras pradeda krašto turizmo išteklių pristatymų kaimyninių šalių rinkose maratoną


Trakų krašto turizmo ištekliai bus pristatyti kaimynams lenkams.

Trakų turizmo informacijos centras pradeda krašto turizmo išteklių pristatymų kaimyninių šalių rinkose maratoną.

Daugiamečiai stebėjimai rodo, kad patys lojaliausi kaimyninių šalių turistai. Lietuvą jie renkasi netolimoms savaitgalinėms išvykoms, kaip ir lietuviai, daug keliauja per šventes, populiarios kolektyvų išvykos autobusu. Poilsį Lietuvoje ir Trakuose renkasi ir šeimos.

Ne išimtis ir turistai iš Lenkijos, kurie tvirtai užėmė pirmąją poziciją TOP 5 šalių, iš kurių daugiausia turistų atvyksta į Trakus, sąraše.

Lapkričio 23-25 d. Varšuvoje vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje bendrame Lietuvos turizmo informacijos centrų ir verslo stende dalyvaus virš 20-ties turizmo atstovų iš Lietuvos.

Trakų turizmo informacijos centras parodos lankytojams parengė 2018 m. turizmo gidą, aktyvaus poilsio naujienas, informaciją apie tradicinius renginius. Lenkų turistai domisi ir religiniu paveldu. Parodos lankytojus 2018 metais pakvies būtinai aplankyti Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo baziliką ir Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, paveikslo karūnavimo 300 metų jubiliejinius renginius.

Kartu su kolegomis iš Vilniaus Turizmo informacijos centro pasiūlysime 3 tematinius kelionių maršrutus po Vilniaus regioną - 1, 2 ir 3 dienoms.

Rytoj - pirma parodos diena. Kaip sekėsi, ko dažniausiai teiraujasi parodos lankytojai - parašysime jau ryt:-))

Trakų turizmo informacijos centras
www.trakai-visit.lt
 

Atgal
Paskutinį kartą atnaujinta 2018-03-13