Sausio 26 - 28 d. kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo parodoje Adventur ir Trakus apkeliauti aktyviai, virtualiai ir realiai!*** Mus rasite LITEXPO 3 salė ir 3 salės galerija.*** Programa >>> *** Sausio 26 - 28 d. kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo parodoje Adventur ir Trakus apkeliauti aktyviai, virtualiai ir realiai!*** Mus rasite LITEXPO 3 salė ir 3 salės galerija.*** Programa >>> *** Sausio 26 - 28 d. kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo parodoje Adventur ir Trakus apkeliauti aktyviai, virtualiai ir realiai!*** Mus rasite LITEXPO 3 salė ir 3 salės galerija.*** Programa >>> *** Sausio 26 - 28 d. kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo parodoje Adventur ir Trakus apkeliauti aktyviai, virtualiai ir realiai!*** Mus rasite LITEXPO 3 salė ir 3 salės galerija.*** Programa >>> *** Sausio 26 - 28 d. kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo parodoje Adventur ir Trakus apkeliauti aktyviai, virtualiai ir realiai!*** Mus rasite LITEXPO 3 salė ir 3 salės galerija.*** Programa >>> *** Sausio 26 - 28 d. kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo parodoje Adventur ir Trakus apkeliauti aktyviai, virtualiai ir realiai!*** Mus rasite LITEXPO 3 salė ir 3 salės galerija.*** Programa >>> *** Sausio 26 - 28 d. kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo parodoje Adventur ir Trakus apkeliauti aktyviai, virtualiai ir realiai!*** Mus rasite LITEXPO 3 salė ir 3 salės galerija.*** Programa >>> *** Sausio 26 - 28 d. kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo parodoje Adventur ir Trakus apkeliauti aktyviai, virtualiai ir realiai!*** Mus rasite LITEXPO 3 salė ir 3 salės galerija.*** Programa >>> *** Sausio 26 - 28 d. kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo parodoje Adventur ir Trakus apkeliauti aktyviai, virtualiai ir realiai!*** Mus rasite LITEXPO 3 salė ir 3 salės galerija.*** Programa >>> *** Sausio 26 - 28 d. kviečiame apsilankyti tarptautinėje turizmo parodoje Adventur ir Trakus apkeliauti aktyviai, virtualiai ir realiai!*** Mus rasite LITEXPO 3 salė ir 3 salės galerija.*** Programa >>> ***

Po Varnikų botaninį - zoologinį draustinį

 
 
 
Kaip rasti Varnikų pažintinį taką?
 
Nuo Trakų geležinkelio stoties, einant Lukos ( bernardinų) ežero  krantine maždaug kas 200 - 300 m. iki pat tako pradžios rasite tokius nukreipiamuosius ženklus ( ant medžių ir akmenų):

* važiuojant nuo Vilniaus automobiliu - prieš Trakus posūkis į Lentvarį, pavažiavus keletą šimtų metrų - dešinėje kelio pusėje bus rudos nuorodos su užrašu  į  į Varnikų taką.Reiks sukti į kairę.Toliau sekti kelio nuorodomis. Pavažiavus kelis km asfaltuotu keliu, reiks pasukti į žvyro kelią. Tako pradžioje yra miško parkavimo aikštelė. Toliau taku tik pėsčiomis, dalinai dviračiu.

* pėstute ar dviračiu nuo geležinkelio ir autobusų stočių  Trakuose - palei Bernardinų  ežerą (žemėlapyje kvadratai C7,6, D5,3, C4,5) ir Galvės ežero krantine  nuo I-ojo tilto  ( Karaimų g.) link Pusiasalio pilies ( žemėlapyje kvadratas C3)
  ant stambesnių medžių, akmenų ar grindinio rasite geltonos spalvos rodykles.
 
Paskutinį kartą atnaujinta 2017-01-05