Žygis po pelkę

TonyResort pramogų ir poilsio parkas visus ištroškusius nepamirštamų nuotykių pakvies į pažintinį žygį po vietines pelkes. Ar žinojote, kad pelkės nuo seno buvo laikomos neįžengiamomis, paslaptingomis gelmėmis, piktųjų dvasių ir mitinių būtybių gyvenamąja vieta? Senojoje mitologijoje tikėta, kad pelkėse renkasi laumės ir velniai,  o išdykusius, nepaklusnius vaikus dažnai nevengta pavadinti „pelkių vaikais“.

Ekskursijos į pelkes metu gidas papasakos daugybę įdomybių ir negirdėtų faktų apie pelkių susikūrimą, sandarą bei jų naudą gyvajai gamtai. Taip pat išgirsite kitų įdomių istorijų iš žygių po pelkes. Naujų dalykų sužinosite apie pelkių augmeniją bei gyvūniją. Pelkių augalai – durpojai – daug kuo skiriasi nuo kitur augančių augalų, o, pavyzdžiui, apie šimtmetį pelkėje augančios paprastosios pušies aukštis gali siekti vos 1-2 metrus.

TonyResort pramogų ir poilsio parkas laukia ir moksleivių, ir suaugusiųjų grupių, norinčių daugiau sužinoti apie šį paslaptingą, o kartais ir bauginantį gamtos reiškinį.

Pramoga organizuojama 10 - 20 žmonių grupei. Kad nesušlaptų kojos, būtina pasiimti ilgaaulius guminius batus ir pasirūpinti tinkama žygiui apranga.

Kaina asmeniui - nuo 10 €.
Būtina išankstinė paslaugos rezervacija.

Kontaktai
Tel: +370 611 444 45
El.paštas: pardavimai@tonyresort.lt
www.tonyresort.lt
 
 


 

Žygis po pelkes

Ar manote, kad lipti į klampią pelkę reikia daug drąsos?

Garantuojame nepamirštamus įspūdžius ir daug purvo kelnėse. Puiki galimybe ekstremalių pojūčių mėgėjams ne tik pasimaudyti purve, bet ir išmokti budrumo bei ištvermės. Tai suteikia daug adrenalino, yra nepaprastai linksma bei saugu, kadangi grupė lydi ir prižiūri patyręs vedlys. Taip pat norintiems ramiau praleisti vakarą siūlome pasiplaukioti aerovaltimi bei pasimaudyti nuostabaus grožio gamtos apsuptame upelyje ir ežere.
Po pramogos yra galimybė užsisakyti pirtį (už papildomą kainą).
Vieta: Semeliškių pelkės
Trukmė: 3 val. (vasarą)
Kaina: 115,85 € (iki 10 asmenų ).

Rezervuoti >>>


Paskutinį kartą atnaujinta 2017-01-05