Kalėdinė labdaros akcija „Su Kalėdų dvasia dovanokim vaikams grožį, gėrį ir šypsenas!“


Didesnis žemėlapio vaizdas

Didžiausią prasmę matau tuose darbuose, kuriuos įgyvendiname kartu. Tiek aš, tiek dauguma mano draugų, kolegų esame dėkingi likimui už savo tėvus, šeimą ir gyvenimo kelią, kuriuo keliaujam, tačiau visi žinom, kad yra ir kitokių gyvenimo situacijų ir istorijų. Supratusi, kad galiu prisidėti prie šeimų gerovės kūrimo, drauge su Jumis padėti joms gyventi geriau, jau šeštus metus globoju kalėdinę labdaros akcijos „Su Kalėdų dvasia dovanokim vaikams grožį, gėrį ir šypsenas!“.
Šie metai bus šiek tiek kitokie, sieksime padėti motyvuotoms šeimoms, kurios prie bendrų, reikalingų buities daiktų gali prisidėti patys. O konkrečiai vaikui (-ms) skirta parama daiktais, paslaugomis išliks tokia pati – siekiant užtikrinti vaikų poreikius, gaus dovaų, tai, ko labiausiai reikia.
Kaip ir kasmet, kviečiu prisidėti prie akcijos. Norinčius prisidėti pinigais, lėšas galima pervesti į Trakų rajono savivaldybės administracijos sąskaitą LT324010042700064549, banke (įstaigos kodas 181626536, Vytauto g. 33 , Trakai). Pavedimo paskirtis – Kalėdinė akcija vaikams.
Parama daiktais bus paskelbta iki lapkričio mėnesio, tuomet galėsite prisidėti ir paremti daiktais pagal seniūnijas atskirai.

Ačiū!
Trakų raj. savivaldybės merė Edita Rudelienė


Atgal
Font Resize