Atraskite rudeninius skonius Trakuose

RUDENS SKONIAI TRAKUOSE

Trakų turizmo informacijos centre dažnai sulaukiame klausimo – ką veikia patys trakiečiai?

Mes mėgstame ramybę ir lėtą keliavimą. Dėl to dažnai, ypač atėjus rudeniui, pasiėmame šiltą arbatos puodelį į rankas ir prasieiname pro spalvingą pakrantę ar miestą.

Šiuo maloniu gyvenimo ritmu kviečiame mėgautis ir jus – užsukite į „Le Vivier“ restoraną, čiupkite naminės aviečių, šaltalankių ar imbiero-medaus arbatos ir žygiuokite tiesiai į auksinėmis spalvomis nusidažiusius Trakus.

Keliauti mieste rekomenduojame kartu su interaktyviu „Prakalbink istoriją“ maršrutu. Aplankysite 7 svarbius objektus, šalia kurių rasite suoliukus su metalinėmis QR lentelėmis. Jas nuskanavus su savo telefonu ir pasirinkus vieną iš 6 kalbų, išgirsite vaizdingą ir įdomų 10 minučių pasakojimą apie tą vietą bei kuo ji ypatinga. Tai – ypač šeimų pamėgta veikla, nes mažiesiems šis maršrutas tampa savotišku mokomuoju žaidimu!

Maršrutą rasite: https://bit.ly/3FjD33P

Po pasivaikščiojimo, užeikite į „Argo“ restoraną skanauti rudeniško meniu! Jums pasiūlys gruziniškas salotas su keptų ir šviežių daržovių deriniu, pagardintu „Argo“ gamintu „Suluguni“ sūriu ir obuolių pyragu.

Visuomet siūlome keliauti neskubant, kad patirtumėt tikrą Trakų skonį, kuris dabar toks spalvingas!

„Le Vivier“ restoraną rasite: Karaimų g. 66A
Dirba pirmadienį-sekmadienį nuo 11-22 | savaitgaliais nuo 11-23
Apsižvalgykite: https://bit.ly/2ZY644F

„Argo“ restoraną rasite: Vytauto g. 89 nuo 11 val.
Dirba pirmadienį-sekmadienį nuo 11-22 | savaitgaliais nuo 11-23
Apsižvalgykite: https://bit.ly/3DmJUYa

 

Trakų turizmo informacijos centro informacija


Atgal