Jubiliejinė miesto šventė „TRAKŲ VASARA 2020“ neįvyks

Birželio 5–7 dienomis 2020 metų  Lietuvos kultūros sostinėje Trakuose numatyta surengti 30-oji miesto šventė „Trakų vasara 2020“ neįvyks.

Atsižvelgiant į pasaulyje paskelbtą koronaviruso pandemiją ir ekstremalią situaciją bei įvestą karantino laikotarpį, Trakuose jau nevyksta ir neįvyks suplanuoti renginiai – tarp jų ir gilias tradicijas turinti laukiamiausia Trakų miesto šventė.

„Trakų rajono savivaldybė laikosi pozicijos, jog šiuo metu labai svarbu koncentruotis į kitas svarbias užduotis – suvaldyti viruso plitimą, apsaugoti gyventojų sveikatą, peržiūrėti savivaldybės išlaidas ir šiemet planuoti jas kitaip.

Nebejoju, kad visi kartu įveiksime šį virusą, o pasibaigus ekstremaliai situacijai lankytojus ir vėl kviesime atvykti į Trakus – dalyvauti įspūdinguose renginiuose – koncertuose, sporto šventėse“, – sakė rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.

Šiuo metu visi laukiami virtualioje Kultūros sostinėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/groups/3384255064934824/

Trakų rajono savivaldybės informacija


Atgal
Font Resize