Pavasariu alsuojančios pramogos visai šeimai

Pavasario garsai, kvapai ir vaizdai žmogaus smegenyse gamina serotoniną, kurio dėka jaučiamės kupini laimės. Bundanti gamta, prasiskleidę įvairiaspalviai žiedai ir šildantys saulės spinduliai įkvepia mumyse daugiau energijos ir noro leisti laiką gamtoje. Kad kiekvieną savaitgalį ar laisvą popietę nereikėtų sukti galvos, ką veikti pavasarišku oru, paruošėme rekomendacijas, kurios leis mėgautis kiekviena bundančios gamtos akimirka.

Pavasaris – ramus gamtos pabudimas Trakuose

Mėgstančius ramybę ir mažesnius žmonių srautus, raginame Trakuose lankytis būtent dabar, nes dar nėra prasidėjęs oficialus turistinis sezonas. Atvažiavę anksti ryte, rasite tuščias gatveles ir pasiėmę rytinį kavos puodelį, galėsite gerti kiekvieną tylią, lėtą akimirką į save.

Mėgaukitės gaivia, laukine gamta

Kai pavasaris žengia pirmuosius žingsnius miškuose, juose leisti laiką kaip niekada gera. Dažnai daugiau nieko ir nereikia – tik artimų žmonių šalia, skanių užkandžių ir gaivinančio vandens. Pasiruoškite iš anksto gėrybių pintinę ir įsileiskite į savo širdį visas gamtos dovanas.

Pažintiniai žygiai: https://bit.ly/3jx0zkf  
Trakai 700 – „Prakalbink istoriją“ maršrutas:  https://bit.ly/3vaQIFS
Specialiai karaimų metams kurtas maršrutas – Karaimų istorijos pėdsakais: https://bit.ly/3vh3XoO
Maršrutai: https://bit.ly/3rmrOlC
Lankytinos vietos: https://bit.ly/3uyuVci  

Adrenaliną keliančios pramogos visai šeimai

Meskite iššūkį savo šeimos nariams ir išmėginkite vienas kito drąsą, atkaklumą, ryžtą bei komandiškumą!

Nuotykių laipynių parkai

Tony Resort: poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse
Laipynės įkurtos slėnyje tarp ilgaamžių bei tvirtų pušų – tai kone ideali vieta laipiojimo trasomis, kurių čia yra net 7-ios ir jos visos skirtingų sudėtingumų, tad kiekvienas ras sau tinkamą.

Geltonoji ir oranžinė trasos skirtos mažiesiems;
Žalioji trasa – suaugusiųjų „apšilimo“ trasa, kurioje laipiotojus, instruktorius supažindins su įranga ir saugos taisyklėmis;
Mėlynoji trasa – kur kas sudėtingesnė, norintiems ją pereiti prireiks nemažai ištvermės ir drąsos;
Raudonoji trasa – šią trasą pamėgo iššūkių nebijantys ekstremalai, nekantraujantys išbandyti savo jėgas bei palenktyniauti tarpusavyje;
Juodoji trasa – sudėtingiausia iš laipiojimo trasų, įrengta keliais metrais aukščiau nei kitos trasos;
Norintiems išbandyti kažką naujo, patiks „Žmogaus-voro“ trasa, po kuria ištiestas didžiulis tinklas.

„TonyResort“ nuotykių parkas nepabūgusius juodosios trasos pakvies išbandyti ir ilgąjį Tarzano skrydį, pareikalausiantį lašelio šaltakraujiškumo. Skriedami 200 metrų ilgio lynu, nutiestu virš visų trasų, lenktyniausite su vėju.

Po greito ir ekstremalaus nusileidimo norisi dar ir dar kartą patirtį šį skrydžio malonumą!

KONTAKTAI:
Adresas: Trakų raj. Anupriškių km. TonyResort: Poilsio ir Pramogų Parkas
Telefonas: +370 620 52636
El.paštas: nuotykiuparkas@tonyresort.lt
Internetinė svetainė: https://bit.ly/2XEMf1j

Pramogų ir nuotykių parkas „Ąžuolynė“
Kita vieta, kurioje galite išbandyti savo drąsos lygį  yranetoli Aukštadvario – „Ąžuolynė“. Tai – vienas iš didžiausių pramogų parkų Lietuvoje, šiuo metu veikia 8 trasos ir daug nusileidimų lynais virš ežerėlio ir sausumoje, iš kurių vienas yra net 350 m. vientisas nusileidimas 20 m. aukštyje virš vandens.

Yra trasa skirta mažiesiems alpinistams (nuo 3-4 m. amžiaus), mokomoji trasa ir 6 trasos suaugusiems, kurios yra suskirstytos pagal sudėtingumą, todėl kiekvienas, įvertinęs savo galimybes, gali pasirinkti tinkamiausią variantą sau.

Kainos svyruoja nuo 5-14 eur. Priklausomai esate suaugęs ar studentas bei su kiek žmonių atvykstate.

KONTAKTAI:
Adresas: Trakų raj. Krakės vien. Aukštadvario sen.
Telefonas: + 370 685 61 665,  + 370 528 65 726
El.paštas: info@azuolyne.lt
Internetinė svetainė: https://bit.ly/3mfdZ6N

Auto Moto parkas
Didžiulių automobilių mėgėjai – šis parkas skirtas jums. 24 ha plote įrengtame ralio parke galima tapti ralio automobilio šturmanu, vairuotoju arba sėsti už vienintelio Baltijos šalyse visureigio „Monster Truck“ vairo. Parke teikiamos ekstremalaus vairavimo pamokos tiek suaugusiems, tiek jaunimui. Tai vieta, kur kiekvienas įsikraus adrenalino ir gerų emocijų!

„Auto Moto Parke“ taip pat galima švęsti įvairias šventes su draugais arba kolegomis. Taip pat kiekvienas gali išmėginti savo jėgas virtualiame ralio simuliatoriuje.

Kitos teikiamos paslaugos: 
Unikalios pramogos visiems: Monster Truck, BMW Rally;
Įmonių šventės, konferencijos ir komandos formavimo renginiai;
Renginiai automobilių ir motociklų sporto mėgėjams;
Gimtadieniai, bernvakariai, mergvakariai ir kitos šventės;
Vairavimo pamokos suaugusiems ir vaikams;
Ralio parko ir infrastruktūros nuoma.

Kainos svyruoja, priklausomai nuo to, kokią paslaugą rinksitės, dėl to siūlome asmeniškai su jais susisiekti arba pasidaryti po jų internetinę svetainę.

KONTAKTAI:
Adresas: Trakų raj. Ponykščių k. 8, Ponykštės, Onuškio sen.
Telefonas: +370 612 22492
El.paštas:  Lukas@AutoMotoParkas.lt
Internetinė svetainė: www.automotoparkas.lt

Kartingų iššūkis

Kartingų nuoma E Power Park kartodrome
Jei dievinate greitį, tikslumą, drąsą ir mėgstate mesti sau iššūkius, kartingų pramogos yra vienas iš linksmiausių ir geriausiai nuteikiančių pasirinkimų. Būtent todėl turime jų ne vieną – galite apsilankyti „E Power Park kartodrome“. Jie – pirmieji Lietuvoje siūlo elektrinius gokartus ir motociklus kvapą gniaužiančioje uždaroje ir saugioje trasoje. 

Rekomenduojama judesių nevaržanti apranga. Patogi, uždara, sportui skirta avalynė. Kita reikiama apranga bus suteikta. Į kainą neįskaičiuota pošalmio nuoma, kurio kaina  – 1 euras. Galima naudoti savo pošalmį. Atvykti ir užsiregistruoti reikėtų likus 20 min. iki numatomo važiavimo, kad pakaktų laiko pasiruošimui ir instruktažui.

Tiek suaugę, tiek vaikai gali važiuoti po 10 min. Vaikams 2 važiavimai kainuoja po 9 eur/asm. 3 važiavimai – po 8 eur/asm.

Suaugusiems 2 važiavimai kainuoja po 11 eur/asm. 3 važiavimai – po 10 eur/asm.

KONTAKTAI:
Adresas: Galvės g. 120, Užukampio k. Trakų raj. kelio Vilnius – Trakai 18-as km., prie Pilialaukio
Telefonas: +370 630 64000
El.paštas: info@epowerpark.lt
Internetinė svetainė: www.epowerarena.lt

Kartingų nuoma Aukštadvario kartodrome

Taip pat pašėlti ir pasimėgauti greičiu galite „Aukštadvario kartodrome“. Ir nors tai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti per daug ekstremalus sportas, tačiau jį išmėginti siūlome kiekvienam, nes tai – tikrai saugu, patikima ir suteikia puikių emocijų antplūdį!

KONTAKTAI:
Adresas: Technikumo g. 18, Aukštadvaris
Telefonas: +370 612 60303
El.paštas: kartodromas@rotena.lt
Internetinė svetainė: www.speedway.lt/reservation.php

Dar daugiau ekstremalių pramogų su kartingais ir  keturračiais rasite ČIA: https://bit.ly/3AOQVzK

Sveikatingumo malonumai vidury miškų

Kaimo turizmo sodyba „Shanti Resort“ netoli Aukštadvario
Stilingas, sąmoningumo įkvėptas poilsis ant privataus ežero kranto, toli nuo miesto triukšmo ir šurmulio, kad sulėtinti tempą ir pasimėgauti gyvenimu.

„Shanti Resort“ siūlo jogos, meditacijos programas, kurių metu patirsite bendrystės jausmą, įsigilinsite į save, atsipūsite nuo visų dirgiklių, dalyvausite sąmoningo kvėpavimo terapijoje ir atrasite daugelį kitų ramybės pojūtį suteikiančių veiklų. Paketų yra keletas, tad kiekvienas ras sau tinkantį.

KONTAKTAI:
Adresas: Varkutonių k. 4, Trakų raj.
Telefonas: +37060338078
El.paštas: info@shantiresort.lt
Internetinė svetainė: www.shantiresort.lt

Unikalios pirtys

Viešbutis „Apvalus stalo klubas“
Maroką galite atrasti pačioje Trakų širdyje ir nereikės niekur skristi! Viešbutis „Apvalaus stalo klubas“ įkūrė marokietiško stiliaus pirčių erdvę ir kviečia pasimėgauti rytietiškais motyvais papuošta aplinka, autentiškomis marokietiškomis interjero detalėmis šnekučiuotis ant minkštasuolių bei atsipalaiduoti pirčių ir baseino zonoje.

KONTAKTAI:
Adresas: Karaimų g. 53A, Trakai
Telefonas: +370 655 68012
El.paštas: info@asklubas.lt
Internetinė svetainė: www.asklubas.lt

Kempingas „Slėnyje“
Atokus, bet lengvai pasiekiamas kempingas „Slėnyje“ siūlo nusikelti į Japoniją ir patirti, ką reiškia tikra, visas japoniškas tradicijas atitinkanti pirtis.

Japoniška Onsen pirtis – tai viešos šiltų versmių pirtys kalnuose, kur į didelius baseinus leidžiamas žemės gelmėse įkaitęs vanduo, turintis daug mineralų, druskų, sieros.

KONTAKTAI:
Adresas: Slėnio g. 1, Trakai
Telefonas: +370 686 11136
El.paštas: reception@camptrakai.lt
Internetinė svetainė: www.camptrakai.lt

Senovinė dūminė pirtis“
Šį aktyvaus poilsio kompleksą sudaro dūminė pirtis, kubilas, namelis ir pavėsinė. Dūminė pirtis neabejotinai seniausias pirties tipas. Iš dažno žmogaus, kuris apsilanko dūminėje pirtyje, šeimininkui tenka išgirsti klausimą: „O kur tie dūmai?“. Tai ir yra nuostabioji pirties paslaptis – gerai iškūrentoje dūminėje pirtyje, juntamas tik dūmo kvapas, o pirties oras ir garas daug geresni negu bet kurioje kitoje pirtyje.

KONTAKTAI:
Adresas: Trakų g.25, Trakų r.
Telefonas: +370 676 33957
El.paštas: karolis.mikucionis@gmail.com
Facebook profilis: www.facebook.com/duminepirtis

Meniškas ir nuostabus laikas su gyvūnais

Jodinėjimas ir menas su žirgais

Kartą H.Thompson yra pasakiusi „jodami žirgu mes pasiskoliname laisvę“. Skirdami visą mėnesį poilsiui, atsipalaidavimui ir emocinei sveikatai, norime papasakoti apie  galimybę ir jums pasiskolinti laisvės jausmą.

Įdomu tai, kad periodiškas jodinėjimas žirgais grūdina organizmą ir stiprina širdį. Tačiau tai –  ne tik sportas, bet kartu ir meditacija, puikūs būdas pasisemti teigiamos energijos ir emocijų pradžiuginant savo mintis ir kūną gamtos gaivumu bei artimu ryšiu su galingu ir protingu gyvūnu.

Be to, dažnai žmonės jodinėdami atranda tokius raumenis, apie kuriuos net nenutuokė, nes dirba labai įvairios jų grupės. Tad norint žygiuoti per lapkritį su kuo geresne emocine ir fizine savijauta, rekomenduojame atvykti į vieną iš Trakų krašte esančių žirgynų ir pasiskolinti tą ypatingą laisvę, kurią suteiks tik žirgas.

Visus Trakų rajone esančius žirgynus rasite: https://www.trakai-visit.lt/jodinejimas-zirgynai/

Alpakų ūkis

Gyvendami visai šalia gamtos, turime ir gan artimą kontaktą su gyvūnais. Būna, kad trakietis per savo namų langą pamato kieme stoviniuojančią stirnaitę ar prie Trakų Salos pilies sutinka vaikštančią laputę. Tačiau kiek toleliau pavažiavus, galime išvysti keturkojus, kurie tikrai laimėtų mieliausio gyvūno konkurse.

Tai – alpakos. Gyvenančios Alpakos Trakai ūkyje, virš 40 gražuolių jus pasitiks su šypsenomis ir jei tik rankose turėsite ūkyje gautų morkyčių, taps geriausiomis jūsų draugėmis. Čia turite galimybę užsisakyti ir edukaciją, kurios metu jums labai įdomiai papasakos apie ištaigingų šukuosenų savininkes bei kaip jos atkeliavo iki Trakų. Pramoga, kuri ne tik įdomi kiekvienam, bet ir tirpdantį širdį!

Aplankyti „Alpakos Trakai ūkį“ galima TIK renginio, ekskursijos metu. Pasiteirauti bei užsiregistruoti į renginius galima paskambinus arba siunčiant SMS žinutę. Žmogui kaina nuo 10 eur.

KONTAKTAI:
Adresas: Trakų raj. Seimėnų kaimas
Telefonas: +370 686 85832
El. paštas: alpakos.trakai@gmail.com
Internetinė svetainė: https://bit.ly/3M2x99C

Nėra nuotraukos aprašo.

Trakai – tikrai ne vien kibinai

Savo daugiakultūriškumu garsėjantys Trakai pasiūlys jums įvairiausių skonių paletę – tik suspėk visus išragauti!

Keliaukite per lietuvišką, karaimų, gruzinų, europietišką ir kitas virtuves bei susipažinkite su tų šalių kultūra iš arčiau. O, kad būtų paprasta ir patogu – nuorodoje pasirinkite norimos virtuvės filtrą ir mėgaukitės dar neatrastais skoniais: https://bit.ly/38QpTzv

Draugiškų gyvūnams vietų Trakų rajone žemėlapis

Keliaujantiems su gyvūnais, rekomenduojame prieš atvykstant į pasirinktą kavinę ar restoraną iš anksto rezervuoti staliuką. O vietas, draugiškas augintiniams, rasite: https://bit.ly/3D9yQyI


Atgal