Trakai – Lietuvos Kultūros sostinė 2020 Trakai švenčių laukimą kviečia praskaidrinti Trakų kultūros ratilų virtualių renginių kalendoriumi

Šiemet Kalėdinis laikotarpis žada būti visai kitoks nei įprastai. Dėl susiklosčiusios padėties mūsų visų saugumo labui visi masiniai ir net patys mažiausi renginiai buvo atšaukti. Tačiau Trakų kultūros rūmai kviečia nenusiminti ir gražiausiais metų šventes pasitikti kartu su Trakų kultūros ratilų virtualiu kalendoriumi. Nuo gruodžio 1 – os iki gruodžio 25 – os kiekvieną dieną 19 val. kalendorius atvers vieną iš 25 – ių kultūros sostinės ikonėlių, po kuriomis slėpsis skirtingi virtualūs renginiai: susitikimai, edukacijos, koncertai, eglučių įžiebimai, konkursai ir daugelis kitų įdomių kultūrinių veiklų vaikams bei suaugusiems. Pasak Trakų kultūros rūmų direktoriaus Edvardo Keiziko, nors šis laikotarpis sudėtingas ir fiziškai mus visus atitolina, tačiau yra įsitikinęs, kad dvasinį ryšį tarp žmonių tai tik sustiprina. „Savo ruožtu norėčiau visus Trakiečius ir miesto svečius pakviesti didžiausias metų šventes laukti drauge su mūsų Virtualiu kultūros ratilų kalendoriumi, kurį su didele meile kuria Trakų kultūros rūmų komanda. Todėl iš anksto kviečiu visus į vieną iš virtualaus kalendoriaus renginių – virtualų Trakų Kalėdų eglutės įžiebimą, kuris įvyks gruodžio 4 d. 19 val. Trakų kultūros rūmų YouTube kanale.“ 

Žvaigždėta Trakų žaliaskarė

Gruodžio 4 d. 19 val. Trakų kultūros rūmų YouTube kanale rodomame virtualiame įžiebime Trakų miestą nušvies artėjančių švenčių stebuklai. Emocijomis ir šokiais stebuklų kupiną vakarą pripildys nuostabūs nykštukai iš Šokio teatro „Solė“ (vadovė Sofiko Vyšniauskė) ir, žinoma, Lietuvos Vyriausiasis Senelis Kalėda.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, pagrindinė Trakų miesto žaliaskarė vietą rado Trakų Salos pilies fone, Galvės ežero pakrantėje esančioje apžvalgos aikštelėje. Eglės papuošimą inspiravo žvaigždės, kurių apsuptyje ji šiemet ir atsidūrė. Eglutę apgaubusios net 12 000 lempučių sukuria pilnatvės, puošnumo ir magijos pojūtį – tarsi iš dangaus besileidžiančios ir pabirusios baltos žvaigždės kvies pasijusti lyg paukščių take. Manau visą tai negali nesudominti žmonių jaukiai įsitaisius namie su šeima virtualiai stebėti Trakų Kalėdinės eglutės įžiebimo, žmonės domisi renginiu ir jo tikrai laukia.

Virtualų kultūros ratilų kalendorių rasite adresu www.kulturossostine.lt skiltyje „Virtuali kultūros sostinė 2020“, o virtualius renginius stebėkite kiekvieną dieną 19 val. Trakų kultūros rūmų facebook kanale Trakų kultūros rūmai oficialus – YouTube.

Projektą remia Trakų rajono savivaldybė ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.


Atgal
Font Resize