Trakų krašto turizmo ištekliai bus pristatomi Varšuvoje vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje “ITTF Warsaw”

Nuo Vilniaus iki Rygos, Varšuvos, Katovicų ar Talino – po dviejų pandeminių metų pertraukos tarptautinėse turizmo parodose dalyvaujantys Trakai vilioja kaimyninių šalių turistus aplankyti žalius Trakus ir pasinerti į unikalią mūsų krašto gamtą!

Už kelių dienų, kovo 16 – 18 d. – ITTF Warsaw

Šių dienų geopolitinės situacijos kontekste ištikimiausi Lietuvos lankytojai – tai kaimyninių šalių turistai. Statistikos duomenys liudija, kad pietiniai mūsų kaimynai yra vieni iš tų svečių, kurie pastaruoju metu dažnai kelionėms pasirenka Lietuvą.

Todėl nenuostabu, kad kovo 16 – 18 d. Varšuvos pačiame centre įsikūrusiuose kultūros ir mokslo rūmuose vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje -jungtiniame  Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ stende – įsikurs visų Lietuvos kurortų ir kurortinių teritorijų ir Lietuvos didžiųjų miestų turizmo informacijos centrų atstovai.

Trakiškiai lenkams paruošėme specialius pasiūlymus:

• Ką veikti “ilgaisiais šventiniais savaitgaliais’, kurių Lenkijoje 2023 metais jau nuo pat gegužės mėnesio pradžios nusimato keletas;

• Edukacinės pažintinės programos moksleivių atostogų metu;

• Interaktyvūs – personalizuoti maršrutai;

• Poilsis su šeima kaime – “Išjunk kompiuterį – pasinerk į gamtą! https://bit.ly/3wgMzRG

• Pažintiniai turai senjorams ir keliaujantiems su grupe.

Jau suplanuoti susitikimai su turizmo verslo ir soc.medijų atstovais, interviu Lenkijos žiniasklaidai, susitikimai su gastro ir keliaujančių šeimų tinklaraštininkais.

Lenkai mėgsta keliauti po Lietuvą, ypač po Vilniaus kraštą – atstumas nedidelis, grupinės savaitgalinės kelionės orientuojasi į savaitgaliais vyksiančius kultūros ir sporto renginius, šeimos planuoja savo poilsį Lietuvoje ištisus metus ir jei patinka – atvyksta jau po kelioliktą kartą.

Trakų turizmo informacijos centras


Atgal