Valstybės dieną švęskime audringai!

Mindaugines Trakuose žymėsime TAIP iškilmingai ir linksmai, kad gera nuotaika ir muzika aidės per visą Lietuvą!

Atvykti pas mus siūlome jau nuo liepos 5 d., nes apžvalgos aikštelėje priešais Trakų pilį, 21:00 val. savo kūryba ir nuotaikinga geltona energija dalinsis labiausiai šiuo metu lietuvius subūrusi grupė „The Roop“. Lauksime jūsų ir šoksime šį kartą tikrai ne vieni. O iki tol lekiame mokintis „Discoteque“ judesius!

Į renginį patekti galima bus tik su Galimybių pasu.
Plačiau apie renginį: https://bit.ly/3gO0I1O

Liepos 6 – tąją 15:00 val. vyks tarpkultūrinis festivalis „Čia mūsų gimtinė, čia mūsų namai“. Renginio organizatoriai kviečia susipažinti su spalvingomis tautinių mažumų kultūromis bei pamatyti ir išgirsti koncertą, kurio metu savo gimtomis kalbomis dainuos ir šoks totoriai, lenkai, vokiečiai, rusai, baltarusiai, žydai, ukrainiečiai, romai ir karaimai.Renginio lokacija: apžvalgos aikštelė priešais Trakų pilį.
Plačiau apie renginį: https://bit.ly/2U2K1Hc

Tą pačią dieną nuo 19.30 val. mėgaukitės ir įspūdinga scena bei Lietuvos pramogų pasaulio “žvaigždėmis“ : Ieva Norkute, Sauliumi Prūsaičiu, „Sisters on wire“, Sauliumi Urbonavičiumi ( Samu ) ir X faktoriaus atlikėjais Titu, Benu, Kristina ir daugeliu kitų. Scenoje taip pat bus iškilmingai giedojamas Lietuvos valstybės himnas. Renginį galėsite išvysti ir per TV3 televiziją, tačiau būti jame ir šokti su visais bus kur kas smagiau.
Renginio lokacija: apžvalgos aikštelė priešais Trakų pilį.
Plačiau apie renginį: https://bit.ly/3j6cYwc

Tautiškai Mindaugines paminėti galite atvykę ir į ramybe bei gera aura tviskančią Angelų kalvą, kur kartu su Angelų kalvos bendruomene, lankytojais ir Rykantų universalaus daugiafunkcinio centro ansambliu „Vilsa“, užtrauksite lietuvišką giesmę.
Plačiau apie renginį: https://bit.ly/3qnoTaO

Liepos 6 d. 21:00 val. siūlome susitikti ir Lentvaryje prie Viešpaties Apsireiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios, kur taip pat visi lentvariečiai ir miesto svečiai garsiai giedos Lietuvos valstybės himną.
Plačiau apie renginį: https://bit.ly/3qHimrI

Liepos 6 d. Tiltų bendruomenės namai yra paruošę programą „Lietuva – kaip skrydis lig dangaus“ ,kuri vyks 20:00 val. prieš pat himno giedojimą. Ir žinoma, 21:00 val. visi dalyviai kartu iš širdies užgiedos tautišką giesmę.
Plačiau apie renginį: https://bit.ly/3w3toIM

Rūdiškių kultūros centras šiai didingai dienai yra paruošęs naktinį teatro festivalį „Pas Bajorus“ , o kartu su visa Lietuva, 21:00 val. taip pat užgiedos Lietuvos valstybės himną.
Plačiau apie renginį: https://bit.ly/3jtH8K3

Žuklijų piliakalnis Valstybės dieną irgi lauks Jūsų 21:00 val. giedoti kartu su visais pasaulio lietuviais tautišką giesmę, o po jos toje pačioje vietoje vyks „Skambėk, daina, piliakalnio šlaituos“ kuriuose šoksite, dainuosite ir šėlsite kaip tikri lietuviai! Plačiau apie renginį: https://bit.ly/3dsbysv

Dienos tikrai nusimato ypač jautrios ir įspūdingos. Koks nepaprastas jausmas turėtų būti girdint, kaip visa Lietuva, vienu metu giedoja savo valstybės himną, tiesa? Iki susitikimo Trakuose ir Trakų krašte, nepamirškite geros nuotaikos!

Trakų turizmo ir informacijos centro informacija


Atgal
Font Resize