Vasaros palydėtuvių proga – nuotraukų konkursas “Vasarojau Trakuose!”

Šių metų vasarai skaičiuojant paskutines valandas – kviečiame dar kartą prisiminti, kokia neįprasta ji buvo.

Jei vasarojai šiais metais Trakų krašte – dalyvavai renginyje, ekskursijoje, stovyklavai, pramogavai vandenyje, po vandeniu ar ore, keliavai ir ragavai, tavo unikalūs atradimai Trakų krašto gamtoje – dalyvauk finaliniame šios vasaros foto konkurse.

Jums reikia:

** Iš 2021 metų vasarojimo Trakų krašte foto archyvo išrinkti pačią nuotaikingiausią nuotrauką ir pasidalinti FB puslapio Turizmas Trakuose šio konkurso pranešimo komentaruose. Kiekvienas dalyvis gali įkelti iki 4 nuotraukų – komentaruose pažymint vietą, kur buvo fotografuota.

** FB pasidalinti konkurso žinia savo paskyroje ir pažymėti draugus, su kuriais laimėję „Ežero gelmės“ įsteigtą prizą leistumeis į Galvės ežero gelmių pažinimą, plaukiant skaidriomis baidarėmis (50 eurų dovanų kuponas, galiosiantis, net iki 2022 metų vasaros pabaigos).

** Pabaigoje komentaro pažymėti #VasarojauTrakuose
! Konkurso dalyvis prisiima atsakomybę už nuotraukų autorystę, autentiškumą ir juose įamžintų asmenų sutikimą būti nufotografuotiems ir publikuotiems viešai.

! Iš interneto paimtos nuotraukos yra draudžiamos. Toks dalyvis šalinamas iš konkurso ir jam neleidžiama dalyvauti kituose Trakų turizmo informacijos centro organizuojamuose foto konkursuose. Nuotrauka negali prieštarauti visuotinai priimtoms moralės ir etikos normoms.

Pasibaigus konkursui – be papildomo autoriaus sutikimo nuotraukos galės būti publikuojamos Trakų turizmo informacijos centro nekomercinėse turizmo rinkodaros priemonėse.

Konkursas startuoja jau šiandien rugpjūčio 30 d. ir vyks savaitę – iki rugsėjo 5 d. 00.00 val.

Laimės – daugiausia “Patinka” surinkusios nuotraukos autorius.

Apie tai 2021 09 06 d. 12 val. informuosime FB puslapio Trakų turizmas žinute, laimėtojas – FB asmenine žinute.

Jei bus kelios nuotraukos, surinkusios tokį patį “Patinka” skaičių – tuomet laimėtoją išrinksime burtų keliu.

Šios vasaros foto konkursui prizą įsteigė Ežero Gelmės – skaidrios baidarės Trakuosewww.ezerogelmes.lt
Prizas ”50 eurų dovanų kuponas – plaukiant Galvės ežere dvivietėmis skaidriomis baidarėmis” galios net iki 2022 metų vasaros pabaigos.
Prizą laimėtojas galės atsiimti, atvykęs į Trakų turizmo informacijos centrą (Karaimų g. 41) arba išsiųsime paštu – laimėtojo nurodytu adresu.

Nuotraukų konkursą organizuoja Trakų turizmo informacijos centras www.trakai-visit.lt


Atgal
Font Resize