Lietuvoje dėl koronaviruso ir paskelbto karantino stabdomi visi Trakų savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų renginiai

Informuojame, kad nuo kovo 13 d. siekiant maksimaliai sumažinti galimus padarinius dėl koronaviruso COVID-19 pandemijos Trakų rajono savivaldybės teritorijoje tęsiamas ekstremalios situacijos procesų įgyvendinimas ir bus taikomos naujos prevencinės priemonės.

Pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pateiktą informaciją nuo 2020 m. kovo 13 d. iki kovo 27 d. stabdomas ugdymo, mokymo procesas visose bendrojo ugdymo švietimo įstaigose.

Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 12 d. įsakymu Nr. P2E-202 „Dėl ekstremalios situacijos procesų įgyvendinimo“, nuo kovo 16 d. stabdoma Trakų rajono savivaldybės darželių ir neformaliojo ugdymo (būrelių), tame tarpe Trakų globos ir socialinių paslaugų centro dienos socialinės globos tarnybos, veikla.
Nuo kovo 13 d. iki balandžio 14 d. stabdomi visi savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų renginiai.
Šiuo įsakymu rekomenduojama:
– visoms Trakų rajono savivaldybės teritorijoje veikiančioms įstaigoms ir įmonėms atšaukti visas komandiruotes, kiek įmanoma darbą perkelti iš biurų į namus, atsisakyti nereikalingų susitikimų arba perkelti juos į virtualią erdvę,
– prekybos vietų savininkams imtis visų būtinų priemonių dėl efektyvaus patalpų dezinfekavimo, vėdinimo ir užtikrinti, kad būtų išvengta žmonių būriavimosi,
– sustabdyti visų viešų kultūros, poilsio ir pramogų vietų veiklą: sporto klubai ir kitos panašios veiklos erdvės,
– gyventojams, kreipiantis į savivaldybės įstaigas, institucijas, naudotis nuotolinio paslaugų priemonėmis: elektroniniu paštu, telefonu.

Tai išskirtinės priemonės išskirtinėje situacijoje, todėl visų gyventojų prašome elgtis atsakingai.


Atgal
Font Resize