“APVALAUS STALO KLUBAS”****

Karaimų g. 53A, Trakai
GPS: 54.649405, 24.930699
Tel.: +370 655 68012
+370 630 28333
Facebook: asklubas
Instagram: apvalausstaloklubas
info@asklubas.lt
www.asklubas.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

Keturių žvaigždučių Apvalaus stalo klubo viešbutį įkūrėme vienoje gražiausių mūsų krašto vietų, istorinėje Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės sostinėje Trakuose. Nuostabūs Galvės ežero kranto vaizdai ir istorinė šios vietos didybė pakeri kiekvieną svečią visais metų laikais.

Jaukus šeimos viešbutis nuo Vilniaus centro nutolęs vos 30 kilometrų. Jis idealiai tinka ieškantiems atotrūkio nuo miesto šurmulio, poilsio gamtos apsuptyje ir išskirtinės atmosferos. Savo viešbutį kūrėme prancūzų užmiesčio vilos stiliumi: sienos apmuštos skirtingais gamtos vaizdais ir ornamentais dekoruotais audiniais, subtilios interjero detalės (rankų darbo šviestuvai, vietos kalvių gamintos konsolės), grindys išklotos natūralia kokoso plaušo danga ir dekoruotos autentiškais rytietiškais kilimais – visa tai sukuria elegantiškų, jaukių ir svetingų namų nuotaiką. Visi audiniai bei medžiagos yra autentiškos, specialiai užsakytos ir atvežtos iš Prancūzijos. Viešbučio puošybai panaudota apie 40 skirtingų ornamentų audinių. Kiekviename kambaryje akį džiugina 6-8 skirtingų audinių deriniai, todėl kiekviename jų sukūrėme savitą spalvinę nuotaiką.

Mūsų svečiai gali rinktis iš 17 skirtingo dydžio ir skirtingai dekoruotų, skoningai ir rafinuotai įrengtų kambarių dviejose viešbučio dalyse – „Ežero“ ir „Karaimų“ vilose.

Konferencijų organizavimas

Siūlome kūrybiškai nuteikiančias erdves, kurios puikiai tinka seminarams, konferencijoms, komandos formavimo užsiėmimams, verslo posėdžiams. Jose vyrauja skirtinga stilistika ir nuotaika, kuri padeda sukurti darbingai pakylėtą ir produktyvią nuotaiką. Pas mus skirtingas ne tik salių stilius, bet ir jų dydis, todėl erdvę darbiniam susitikimui galėsite išsirinkti pagal renginio formatą bei žmonių skaičių.

Siūlome rinktis:
Angliško stiliaus bibliotekos salė
„Rojaus sodo“ salė
„BONA Lounge“ salė

Papildomos paslaugos:

Renginių salės
Mes sukūrėme 7 sales, kurios skiriasi ne tik dydžiu, puošybos elementais, sukuriančiais skirtingą nuotaiką, bet ir galimybe išsirinkti vaišes pagal savo norus bei poreikius. Šiose erdvėse mokame sukurti solidžią, prabangią ir elegantišką atmosferą, taip pat turime salių, kuriose gerai jausitės, jei norėsite paprastos, demokratiškos, žaismingos nuotaikos.

Visos jos tinka privačioms šventėms ir verslo renginiams.

„Apvalaus stalo klubas”
• „Apvalaus stalo klubo” restorano salė
• Angliško stiliaus bibliotekos salė
• „Rojaus sodo” salė
• Marokietiška pirtis ir sauna

„BONA”
• „BONA Lounge” salė
• Plaustas ant Galvės ežero

Marokietiška pirtis ir poilsio zona, kūno puoselėjimo procedūros bei masažai.
Savo svečiams siūlome garinę pirtį, sauną ir sūkurinę vonią bei greta esančią jaukią minkštasuolių ir patogių staliukų erdvę, kurioje maloniai laiką leis besimėgaujantys pirčių malonumais ar norintys tiesiog pasišnekučiuoti.
Ypatingą atmosferą šioje erdvėje sukuria rytietiškais motyvais puoštos sienos, autentiškomis marokietiškomis interjero detalėmis – šviestuvais, žvakidėmis, kilimais – dekoruota aplinka ir intymus apšvietimas. Gerai nuteikia atpalaiduojanti muzika ir smilkalų kvapas, gomurį palepina gurmaniškos vaišės.

Yra galimybė apsistoti su augintiniu, kaina 25 eurai parai.

Karaimų g. 53A, Trakai
GPS: 54.649405, 24.930699
Tel.: +370 655 68012
+370 630 28333
Facebook: asklubas
Instagram: apvalausstaloklubas
info@asklubas.lt
www.asklubas.lt


Atgal