“MARGIS” ****

Ežero g. 39, Penkininkų km., Trakų raj.
GPS: 54.604905, 24.824138
Facebook: Margis
Instagram: hotelmargis
Tel.: +370 685 05550
info@margis.lt
www.margis.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

RAMYBĖ, PRIVATUMAS IR GRYNAS KVAPAS…

Patogūs viešbučio kambariai ir jaukiai įrengtos vilos išsiskiria saikingu, grynu stiliumi, ramaus spalvų detalėmis ir švelniomis formomis. Vilų interjere vyrauja mediena. O prabangios vilos dekoruotos Provanso stiliumi.

Laikas, praleistas viešbutyje „Margis“, gali būti šiek tiek mistiškas, kaip ir vietinė aura: kai viskas pasirūpinta, atrodo, kad laikas sustoja ir tada galima susikoncentruoti į save. Prieš metus mums kilo mintis pakviesti rašytoją Jeronimą Laucių sukurti trumpų istorijų iš išgyvenimų viešbutyje. Iš karto atvykę į viešbutį visi mūsų svečiai išsirenka savo trumpą istoriją iš daugybės turimų. Keisčiausia, kad tai visada teisinga, tarsi orakulas: nuspėja, kaip žmogus jaučiasi ir ką tą dieną išgyvena. Apie tai skaitykite legendiniame LAIMĖS numeryje; rasite kiekviename kambaryje.

Svečiams siūlome įvairias pramogas lauke ir viduje aktyviai leisti laisvalaikį. Rinkitės veiklą atsižvelgdami į savo asmeninius pomėgius: nuo paplūdimio tinklinio ar krepšinio, plaukiojimo valtimis, žvejybos iki „Riterių turnyro“.

Jums taip pat užteks veiklos viešbučio viduje – esate pokerio ar karaokės gerbėjas? O gal norėtum pažaisti stalo žaidimus?

Užtikrinsime, kad Jūsų poilsis po atviru dangumi prie ežero būtų turiningas ir įvairus.

2015 m. įrengtas naujas lauko teniso kortas. Draugiškas teniso žaidimas, maudynės ežere ir vakarienė – puiki pramoga po darbo!

Ežero g. 39, Penkininkų km., Trakų raj.
GPS: 54.604905, 24.824138
Facebook: Margis
Instagram: hotelmargis
Tel.: +370 685 05550
info@margis.lt
www.margis.lt


Atgal