Restoranas “PILIALAUKIS”

Galvės g. 120, Užukampio k., Trakų raj.
GPS: 54.61961 25.05583
Tel.: +370 671 78806
Facebook: Restoranas Pilialaukis
pilialaukis@gmail.com 

 


Didesnis žemėlapio vaizdas

PILIALAUKIO Alaus namai – neseniai Trakų rajone šaknis įleidęs restoranas, kurį galite rasti keliaudami iš sostinės Vilniaus į vieną gražiausių Lietuvos miestelių – Trakus.
Tiesa, restorane ką veikti tikrai ras ir vaikai. Čia jų laukia Pilialaukio vaikų pilis – erdvi žaidimų aikštelė.

Restorane PILIALAUKIS Jūsų laukia sena ir patikima Lietuviška virtuvė, bei moderni ir linkusi stebinti europietiška virtuvė, kurios komanda mielai pasirūpins Jumis ne tik užsukus papietauti ar vakarieniauti, tačiau taip pat  – su malonumu parengs specialų maisto meniu pasiūlymą Jūsų šventei.
Čia rasite pagrindinę lankytojų salę bei 3 banketines sales, kuriose restorano personalas su malonumu padės Jums suorganizuoti asmeninę, šeimos ar įmonės šventę nuo 1 iki 1000 svečių.

Konferencijų organizavimo galimybė:
Yra visa reikiama medija;
Pirmo aukšto pagrindinė salė iki 600 žmonių;
Antro aukšto pagrindinė salė iki 200 žmonių;
Rytinė salė iki 60 žmonių;
Pietinė salė iki 15 žmonių;
Vakarinė salė iki 100 žmonių;
Viso talpinama iki 1000 žmonių.

Papildomos paslaugos:
Jūsų įmonės, šeimos ar draugų šventei galime pasiūlyti specialias programas – nuo viduramžių šventės iki edukacinių tradicinio maisto bei amatų ar sportinių varžybų formato pramogas. Vaikų gimtadieniams esame paruošę daug ypatingų pasiūlymų – nuo jodinėjimo arkliais ir sportinių varžybų, iki teatro pamokėlių ar meduolių kepimo senovinėje duonkepėje.
Restoranas bendradarbiauja su renginių organizavimo įmonėmis, įvairaus žanro muzikos atlikėjais, floristais, interjero dekoratoriais, taksi paslaugas teikiančiomis įmonėmis, fotografais, vaikų edukatoriais ir animatoriais.

Galvės g. 120, Užukampio k., Trakų raj.
GPS: 54.61961 25.05583
Tel.: +370 671 78806
Facebook: Restoranas Pilialaukis
pilialaukis@gmail.com 


Atgal