“SAULĖTAS BEBRAS”

Bebrų g. 19, Čiukiškių k., Trakų raj.
GPS: 54.694527, 24.958714
Mob.: +370 687 14598
Jolanta.zotkeviciene@gmail.com
info@eco-tourism.lt
www.eco-tourism.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

Ekologinio turizmo sodyba „Saulėtas Bebras“ yra Čiukiškių kaime, Trakų rajone, šalia Čiukiškių ežero kranto ir kalvos papėdės. Autentiškoje sodyboje per 100 metų gyvavimo laikotarpį yra išsaugotas kultūrinis paveldas, kurį sodybos savininkai nori perduoti ir ateities kartoms.

Sodyba yra nutolusi nuo Trakų tik 6 kilometrai prie kelio Rykantai – Trakai, nuo Vilniaus 25 km, todėl čia apsistojusiems turistams galima organizuoti pažintines ekskursijas, žygius ir įvairias išvykas po Trakų rajono kaimo vietoves ir jose esančias lankytinas vietas, tokias kaip Bražuolės piliakalnis, Būdos km. (Angelų kalva), Žydiškės, Varnikai, Užutrakis (grafo Tiškevičiaus dvaras), Arakalnis (Rėkalnis) ir kt.

Sodyba “Saulėtas Bebras” – 2016 m. naujai įrengta/restauruota autentiška Provanso stiliaus sodyba Čiukiškių ežero pakrantėje su pobūvių sale, pirtimi, žirgynu, didele 5 hektarų teritorija ant ežero kranto Trakų raj., 25 km nuo Vilniaus

Daugiau nuotraukų: https://bit.ly/3e9YQiP

Priimame užsakymus pobūviams, gimtadieniams, vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, draugų, klasiokų, grupiokų, giminių susiėjimams, įmonių šventėms, renginiams nuo 12 iki 50 svečių su nakvyne, 200 be nakvynės.

Organizuojamas maitinimas, pokylio  aptarnavimas, stalų dekoravimas ir kitos paslaugos – viskas ko reikia Jūsų nepamirštamai šventei.

Provanso stiliaus Bebro dvarelis – 7 apartamentai su 24 miegamomis vietomis, pobūvių salė iki 60 svečių, terasa, virtuvė su visa įranga.

Atrestauruotas 1917 m. statybos autentiškas gyvenamas namas – 2 apartamentai po 5 vietas.

Pirtis su 12 miegamų vietų ant ežero kranto su didele pavėsine 50 svečių, židiniu su griliumi, malkomis kūrenama virykle, karšto dūmo rūkykla.

Žirgynas su atskiru apgyvendinimu jojimo entuziastams, organizuojami žygiai po Trakų apylinkes, pasivažinėjimas vežimaičiais, žiemą pasivažinėjimas rogėmis.

Sodyba yra gamtos apsuptyje, terasomis išvagotu kalnu, tvenkiniais, 10 ha nuosavu mišku ilgiems pasivaikščiojimams, pro sodybos langus matosi nuostabus kalvotas Trakų kraštovaizdis.

Aktyviam poilsiui yra didelė teritorija sporto pramogoms, paplūdimio tinklinio aikštelė, valtis, kanojos, žvejyba, lieptelis, įrengta privati maudynių vieta, maudynės po pirties žiemą – eketėje!

Sodyba draugiška gyvūnams. Gyvūnai yra priimami iš anksto susitarus su sodybos šeimininkais.

Patogus privažiavimas prie sodybos.

Tik 5 km iki istorinio Lietuvos miesto – Trakų, iki sostinės Vilniaus – 25 km.

Atvykimas į sodybą nuo 16 val., išvykimas iki 13 val. (Ankstesnis atvykimas ir vėlesnis išvykimas yra įmanomas, bet derinamas asmeniškai).

Bebrų g. 19, Čiukiškių k., Trakų raj.
GPS: 54.694527, 24.958714
Mob.: +370 687 14598
Jolanta.zotkeviciene@gmail.com
info@eco-tourism.lt
www.eco-tourism.lt


Atgal
Font Resize