“SHANTI RESORT”

Varkutonių g. 4, Varkutonių k, Trakų raj.
Tel.: +370 671 96019
+370 603 38078
Facebook: resortshanti
Instagram: shanti_resort
info@shantiresort.lt 
www.shantiresort.lt 


Didesnis žemėlapio vaizdas

„Shanti RESORT“ (sanskr. shanti – ramybė) stilingas, sąmoningumo įkvėptas poilsis ant ežero kranto, toli nuo miesto triukšmo ir šurmulio, skirtas paspausti „stop/restart“ mygtuką, sulėtinti tempą, pasimėgauti gyvenimu.

Atokioje vietoje, dviejų hektarų plote, įsikūręs poilsio ir gyvenimo būdo kompleksas pasižymi ypatinga istorine aplinka ir ramybe, apsuptas piliakalnių, kalvų ir jų slėnių.

Atvykus mėgausitės už jus apgalvotomis poilsio, sąmoningo gyvenimo būdo programomis ir paketais, nereikės niekuo rūpintis patiems, čia viskas bus patiekta „kaip ant lėkštutės. Vidinės ramybės ieškotojai galės išbandyti čia vykstančios jogos, meditacijos praktikas, SPA mylėtojai mėgausis masažu ir pirties programomis, ritualais, pavargę nuo sukimosi virtuvėje išragaus akį traukiančius vegetarinius patiekalus, o aktyvaus laisvalaikio mylėtojai galės leistis į žygius po apylinkes ar išbandyti smagias lauko pramogas (tinklinis, irklentės, kt.).

Kambariai, apartamentai ir nameliai apgyvendinimui čia išdėstyti taip, kad užtikrintų privačią erdvę ir leistų bent kelioms dienoms pajusti tikrų atostogų atmosferą. „Shanti RESORT“ rasite teikiamas apgyvendinimo paslaugas išskirtinai tik su sveiko gyvenimo būdo programomis, renginių organizavimu ir komandos formavimu įmonėms (darbostogos, co-working, co-living, teambuilding),  patalpų nuomos  paslaugas sveikatingumo,  jogos ir sąmoningumo stovykloms.

Varkutonių g. 4, Varkutonių k, Trakų raj.

Tel.: +370 671 96019

+370 603 38078

Facebook: resortshanti

Instagram: shanti_resort

info@shantiresort.lt

www.shantiresort.lt


Atgal