“VILA TRAKAI” SODYBA

Ežero g. 17, Petkėniškių k., Trakų raj.
Tel.: +370 656 38922
Facebook: Vila Trakai
vilatrakai@gmail.com


Didesnis žemėlapio vaizdas

“Peteliškės” sodyba yra įkurta tik 2015-ųjų metų rudenį, patogioje vietoje – tik 6 kilometrai nuo Trakų. Sodyboje pasiūlysime apsistoti vilose, kurios puikiai tiks praleisti laiką su šeima ar draugų kompanija, o atgauti jėgas – pirtyje. Sodyba veiklą vykdo ištisus metus. Puikus pasirinkimas Jums, praleisti savo laiką gamtos apsuptyje!

Mūsų sodyba yra įkurta tik 2015-ųjų metų rudenį, patogioje vietoje – tik 6 kilometrai nuo Trakų. Sodyboje pasiūlysime apsistoti vilose, kurios puikiai tiks praleisti laiką su šeima ar draugų kompanija, o atgauti jėgas – pirtyje. Sodyba veiklą vykdo ištisus metus. Puikus pasirinkimas Jums, praleisti savo laiką gamtos apsuptyje!

Rąstinės pirties salė talpina 18 žmonių. Pirtyje yra maža virtuvėlė (indai, arbatinukas), muzikinis centras, WC, dušas, didelė terasa. Po pirties procedūrų galėsite atsigaivinti šalia pirties esančiame tvenkinuke, kuris ir karštą vasaros diena išlieka vėsus, nes yra įtekantis vanduo. Jūs galite jaustis saugiai, kadangi teritorija yra aptverta.

Siūlome pasimėgauti kubilo malonumais po atviru dangumi su hidro masažu-spa ir led sistema. Kubilas talpina iki  8-10 žmonių vienu metu.

Sodyboje yra galimybė apsistoti su gyvūnais. Priimami tik maži šuniukai, būtina susitarti iš anksto.

Ežero g. 17, Petkėniškių k., Trakų raj.
Tel.: +370 656 38922, +370 655 57791
vilatrakai@gmail.com


Atgal