Edukacinis užsiėmimas – Kimekomi žaisliukas

Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius
Birutės g. 44, Trakai
Tel. 8 528 22103
trakuvaikub@gmail.com 


Didesnis žemėlapio vaizdas

Skirta klasėms: 9-12

Kaina mokiniui: 4.5 EUR

Renginio trukmė: 120 min.

Edukacijos metu išmokstama šios technikos pagrindų ir susipažįstama su pritaikymo galimybėmis. Kiekvienas pagamintas Kimekomi žaisliukas būna skirtingas ir savaip įdomus. Po edukacijos kiekvienas dalyvis parsiveža namo žaisliuką, kurį galės naudoti kaip namų dekoraciją, padovanoti šeimos nariui ar draugui, pakabinti ant Kalėdinės eglutės ar papuošti namus Velykoms.

Kimekomi – vienas iš tradicinių japonišku rankdarbių būdų. Tai speciali technika, kaip aptraukti kamuoliukus audiniu. Iki šiol ši technika tebėra mėgstama meistrų ir dažnai naudojama Japonijoje kaip vienas iš moterų laisvalaikio užsiėmimų. Šios edukacijos metu suteikiama galimybė iš arčiau susipažinti su Japonija, jos kultūra. Taip pat su Kimekomi technika, jos istorija, bei patiems viską išbandyti praktiškai. Edukacijos metu išmokstama šios technikos pagrindų ir susipažįstama su pritaikymo galimybėmis. Kiekvienas pagamintas Kimekomi žaisliukas būna skirtingas ir savaip įdomus. Po edukacijos kiekvienas dalyvis parsiveža namo žaisliuką, kurį galės naudoti kaip namų dekoraciją, padovanoti šeimos nariui ar draugui, pakabinti ant Kalėdinės eglutės ar papuošti namus Velykoms.

Susipažinti plačiau ir registruotis galima internetiniame puslapyje: https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/1359


Atgal