Parkavimas


Didesnis žemėlapio vaizdas

Nuo rugsėjo 1 d. Trakų miesto senamiestyje ribojamas turistinių autobusų eismas

Trakų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Trakų rajono savivaldybės kelių eismo saugumo komisijos posėdyje buvo nutarta apriboti turistinių autobusų eismą Trakų miesto senamiestyje, apribojant autobusų eismą Trakų ir Karaimų gatvėse (pagal pateiktas schemas).

Autobusų eismo pasikeitimai įsigalioja nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.

Važiavimo schemos:

https://www.trakai-visit.lt/wp-content/uploads/2019/08/Turistinių-autobusų-eismas-Karaimų-g.-Apžvalgos-g.pdf

https://www.trakai-visit.lt/wp-content/uploads/2019/08/Turistinių-autobusų-eismas-Vytauto-Kranto-Trakų-g.pdf

*** *** *** *** ***
Zonos ir atsiskaitymas už stovėjimą:
Transporto priemonėms (M1 klasės ir G kategorijos transporto priemonės ir jų O1 klasės priekabos ir puspriekabės) Trakų rajono savivaldybės Tarybos yra nustatyti šie vietinių rinkliavų dydžiai pagal vietinės rinkliavos zonas, mokant už pasirinktą stovėjimo laiką, kai už pasirinktą stovėjimo laiką, už sumestų monetų (10, 20, 50 centų, 1 Eur ir 2 Eur nominalo) sumą paskaičiuojamas proporcingas nustatyto vienos valandos įkainio laikas:
– už transporto priemonės stovėjimą kiekvieną valandą – 1,00 (vienas euras) Eur mėlynojoje zonoje.
– už transporto priemonės stovėjimą kiekvieną valandą – 0,80 (aštuoniasdešimt centų) Eur raudonojoje zonoje;
– už transporto priemonės stovėjimą kiekvieną valandą – 0,60 (šešiasdešimt centų) Eur geltonojoje zonoje;
– už transporto priemonės stovėjimą kiekvieną valandą – 0,40 (keturiasdešimt centų) Eur žaliojoje zonoje;
– už transpoto priemonių (visos L kategorijos transporto priemonės ir jų priekabos) stovėjimą kiekvieną valandą – 0,70 (septyniasdešimt centų) Eur (nepriklausomai nuo zonos);
– už transpoto priemonių (M2 ir M3 transporto priemonės, taip pat visos N kategorijos transporto priemonės ir jų O2 – O4 klasės priekabos ir puspriekabės), stovėjimą kiekvieną valandą – 2 (du eurai) Eur (nepriklausomai nuo zonos).
Transporto priemonės valdytojas (vairuotojas) pastatęs transporto priemonę mokamoje stovėjimo vietoje, privalo per 10 minučių sumokėti nustatyto dydžio vietinę rinkliavą į bilietų automatą grynaisiais pinigais arba sumokėti SMS žinute per mobiliojo ryšio operatorių (SMS žinutės tekstas: XX UNP000, kur XX – miesto ir zonos pirmosios raidės, UNP000 – transporto priemonės valstybinis numeris, bei siunčiant ją trumpuoju numeriu 1332), arba naudodamasis mobiliosiomis programėlėmis m.Parking ir Unipark.  Trakų miesto zonos: TG – geltonoji zona, TR – raudonoji zona, TM – mėlynoji zona, TZ – žalioji zona, TA – autobusų zona, TL –motociklų zona

Transporto priemonės valdytojas (vairuotojas) privalo iš anksto pasirūpinti vietinės rinkliavos mokėjimo priemonėmis (grynaisiais pinigais – monetomis, ar mobiliojo ryšio priemonėmis).
Mokėjimo priemonių neturėjimas neatleidžia nuo prievolės mokėti vietinę rinkliavą, t. y. įvykdyti atitinkamo kelio ženklo reikalavimą.
Įsigijęs bilietą, iš karto privalo jį palikti transporto priemonės viduje už priekinio stiklo ant prietaisų skydelio keleivio pusėje iš lauko gerai matomoje vietoje ta puse ir taip, kad būtų įskaitoma spausdinta stovėjimo data, laikas.
Pasibaigus apmokėtam stovėjimo laikui, kai už stovėjimą mokama į bilietų automatą, nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip per 10 minučių nuo apmokėto stovėjimo laiko pabaigos, privaloma papildomai sumokėti nustatyto dydžio vietinę rinkliavą nustatyta tvarka arba išvykti iš mokamos stovėjimo vietos.
Bilietą, patvirtinantį papildomą apmokėjimą, privaloma palikti automobilyje už priekinio stiklo ant prietaisų skydelio keleivio pusėje iš lauko gerai matomoje vietoje ta puse ir taip, kad būtų įskaitoma spausdinta stovėjimo data, laikas.

Parkavimo aikštelės ir tarifas
>>>
Parkavimo zonos >>>


Atgal
Font Resize