Iniciatyva „Šimtmečio sodas”


Didesnis žemėlapio vaizdas

Iniciatyva „Šimtmečio sodas”

 Paskelbta: 2018 birželio 08
Autorius Užugiris

Angelų kalvos bendruomenė kviečia įgyvendinti iniciatyvą – „Šimtmečio sodas”!

„Šimtmečio sodą” sodinkime drauge! Tai galimybė susiburti ir Angelų kalvoje Valstybės 100-mečio proga įprasminti save, šeimos narius, mylimuosius, draugus ar įamžinti tėvų atminimą.

Kas yra „Šimtmečio sodas”? Tai iš 500 balsvo Uralo granito simbolinių ,,medelių” sudaryta skrendančio angelo skulptūra, simboliškai skelbsianti Angelų kalvoje žmonių susitelkimo ir vienybės žinią.

„Šimtmečio sodą“ kurs žymus Lietuvos menininkas, skulptorius Kęstutis Musteikis.

Kaip atpažinti savo pasodintą medelį? Dovanokite jį su išgraviruotu savo artimojo vardu (esant pageidavimui, ir pavarde) sau, savo artimiesiems, draugams. Rezervuoti „medelį” turite iš anksto, kad į Angelų kalvą šis granito ir metalo kompozicinis elementas atkeliautų jau išgraviruotas.

Jei norite likti anonimiškas, graviruoti vardų nereikia. Kiekvienam projekto dalyviui bus įteiktas vardinis sertifikatas, patvirtinantis dalyvavimą ,,Šimtmečio sodo” projekte.

Kaip tapti šio projekto dalyviu? Metalą ir granitą Angelų kalvos bendruomenė įsigyja projekto „Angelų kalvos bendruomenė: tradicijos ir inovacijos” būdu, pagal „Trakų krašto vietos veiklos grupės teritorijos 2015–2023 m. vietos plėtros strategijos“ II prioriteto ,,Socialinė plėtra, skatinant vietos gyventojų bendruomeniškumą ir socialinę integraciją, mažinant socialinę atskirtį“, 2 priemonės „Kultūros savitumo išsaugojimas, tradicijų tęstinumas“ lėšomis, tačiau, kitoms medžiagoms (pvz. cementas, klijai, kt.) bei graviravimui kiekvienas dalyvis prisideda asmeniškai.

Vieno „Šimtmečio sodo“ 70 cm aukščio medelio kaina – 12 Eur. + graviravimo kaina (1 raidė – 1 Eur.)


MOKĖJIMO INFORMACIJA
Užpildžius anketą, nurodant pageidaujamų įsigyti medelių skaičių ir graviruojamų vardų sumą, nurodytu el. paštu gausite laišką su mokėjimo informacija į skulptoriaus Kęstučio Musteikio atsiskaitomąją sąskaitą.

Sumokėti reikiamą sumą turite per 5 d. d. nuo laiško gavimo dienos bei atsiųsti banko sąskaitos išrašą el.p.

Dalyvių skaičius – ribotas, nes parengtas projekto eskizas apskaičiuotas 500 dalyvių.

Nuoroda registruotis dalyvauti projekte: https://goo.gl/forms/YuBGAoCgoOhMILnF3

Angelų kalvos bendruomenės informacija


Atgal