Keliautojų stovykla


Didesnis žemėlapio vaizdas

Trakų rajone, pušų ir tvenkinių apsuptyje įkurtoje prabangioje sodyboje vyks trečioji pamaina, skirta jauniesiems keliautojams ir nuotykių ieškotojams. Sodyboje kiekviena detalė – žymiausių keliautojų, Magelano, Kolumbo ir kt. vardais pavadinti kambariai, kruopščiai apgalvotas interjeras nebyliai padrąsins stovyklautojus leistis į nuotykius.

Įspūdinga teritorija praturtins stovyklos programą ir leis patirti teigiamas emocijas. Viename iš 13 sodyboje esančių tvenkinių įkurtame vandenlenčių (Wake) parke dalyviai susipažins su šiuo sportu ir mokysis čiuožti per vandenį.

Plaukiodami su irklentėmis mokysis laikyti balansą ant vandens, stiprins raumenis ir lavins koordinaciją, patobulins laikyseną.

Su patyrusiu žygeiviu leisis į ekstremalius žygius dieną ir netgi naktį. Užsivilkę specialius kostiumus, rungsis nuotaikingose sumo imtynėse.

Lauko amfiteatro erdvėje vaikų lauks vakaro pramogos ir diskotekos. Vakarus leis jaukiai įsitaisę prie laužo diskutuojant aktualiomis paaugliams temomis, reflektuodami apie dienos įvykius ir patirtas emocijas.

Komandinių žaidimų ir užduočių metu ugdys valią, atsakomybę, stiprins savivertę ir socialinius gebėjimus.

Pamainos:
2024 liepos 28 – rugpjūčio 02 d. „Keliautojų namai”, Trakai, Vilniaus raj.
Amžius – 10-15 m. vaikams, grupės skirstomos pagal amžių;
Kaina – 400 eurų


Atgal