Turistinis maršrutas „Prakalbink istoriją”

Turistinis maršrutas „Prakalbink istoriją”


Pažintinės kelionės
Keliavimo būdai:
Trukmė: 2 val.

Trakai žavi savo unikaliu ežeringu kraštovaizdžiu bei viduramžiais statytu, praeitame amžiuje iš griuvėsių prikeltu pilių kompleksu. Tai reprezentacinė krašto kortelė, kuri šiandien atspindi ne tik materialų architektūrinį, bet ir dvasinį Lietuvos tautos paveldą.

Šis maršrutas puikiai tinka norintiems pasinerti į praeitį, pajusti viduramžišką miesto dvasią, susipažinti su vietomis, tiesiogiai menančiomis miesto istoriją.

Maršrutas apima 7 Trakų istorines vietas ir objektus su įrašytais audio pasakojimais. Maršruto objektai paženklinti informacinėmis lentelėmis, įrengtomis ant šalia esančių suoliukų. Išmaniuoju telefonu nuskaičius lentelėje esantį QR kodą ir pasirinkus vieną iš 6 kalbų (lietuvių, anglų, vokiečių, lenkų, latvių ir rusų), išgirsite atitinkamą vaizdingą pasakojimą.  

Dėmesio! Suoliukas Nr. 4 – laikinai neprieinamas, dėl Pusiasalio pilies statybų darbų.

Maršruto žemelapyje arba prie kiekvieno objekto paspaudus mygtuką „vykti”, surasite „kalbančiųjų” suoliukų tikslią vietą su GPS koordinatėmis.

Kviečiame visus saugiai pasivaikščioti po istorinę atmintį saugantį Trakų miestą bei patirti kaip gyveno mūsų protėviai.

Kad galėtumėte tapti maršruto dalyviu, jums reikės: išmanaus telefono su internetiniu ryšiu, parsisiųsti ir instaliuoti jūsų telefonui tinkančią QR kodų skenavimo programėlę.