Interaktyvus žemėlapis “Atostogauk Trakuose kartu su augintiniu”

Poilsis gamtoje, kuomet esame apsupti mylimųjų, yra pats geriausias. Grynas oras, skanus maistas, kokybiškas laikas, ramybė… argi nieko netrūksta?

Kas turi keturkojus draugus namuose, ko gero atsakys, kad trūksta. Suprantame, kaip gali būti sudėtinga palikti savaitgaliui ar ilgesniam laikui savo šeimos draugą, dėl to norime priminti, kad Trakuose turime tikrai ne mažą skaičių apgyvendinimo vietų, kurios mielai pravers duris ir jūsų augintiniams.

Žinoma, nepamirškime žmogiškojo faktoriaus ir būkime atsakingi už savo augintinius, rūpinkimės aplinka bei jos inventoriumi.

SVARBU:  „Plauko mokestis“ parai už augintinį svyruoja nuo 2 – 10 eur. Kai kur yra papildomų sąlygų, tokių kaip: augintinio veislė, dydis, plaukuotumas, namelių pasirinkimas išskirtinai tik su gyvūnu.  Kas be ko, jūsų mylimas draugas turi būti draugiškas ir nekelti kitiems pavojaus/nepatogumų. Tačiau būtinai su kiekvienu iš savininkų pasiskambinkite ir iš anksto pasikalbėkite dėl atvykimo su keturkoju draugu.

O jei planuojate išvykti ilgesniam laikui ir vis dėlto negalite pasiimti kartu augintinio – ne problema. Galite palikti augintinius patikimame gyvūnų viešbutyje, kur jūsų gyvūnai atstogaus taip pat gerai, kaip ir šeimininkai!

Gyvūnų viešbutis “Four paws“.
Daugiau informacijos apie teikiamas viešbučio paslaugas rasite internetinėje svetainėje www.fourpaws.lt.

INTERAKTYVUS ŽEMĖLAPIS “Atostogauk Trakuose kartu su augintiniu”


Linkime gražaus poilsio jums ir jūsų pūkuotiesiems draugams!


Atgal