Instagram’iškiausios vietos Trakuose

Vienas maršrutas  –  daugybė gerų nuotraukų. Apžvelk visus takus, susikurk puikiai derantį stilių, čiupk fotoaparatą arba savo išmanųjį ir pasiruošk papildyti savo „Instagram“ paskyrą išskirtine gamtos žaluma ir vaizdais. O, kad nebūtų pernelyg paprasta, paruošėme didelį maršrutą, kurio metu siūlome ne tik prasieiti iki gražių vietų, bet ir išbandyti kiek ekstremalesnes pramogas, kurios net neabejojam, suteiks jums daug gero laiko ir iš ties nuostabių nuotraukų!

  • Supynių parkelis. Viena mylimiausių trakiškių vietų. Mes čia ateinam pailsėti, pabūti su šeima, draugais. Vasarą čia kiekvienas randa sau jaukų kampelį, o parkelis prisipildo šiltų emocijų ir daug juoko. Čia sukursi puikų kadrą bet kuriuo paros metu, nes dieną atsiveria nuostabūs vaizdai į ežerą ir Trakų žalumą, o vakare parkelis pasipuošia lempučių šviesa ir gražia mėnesiena.
  • Vandens pramogos.  Nebūtume mes trakiečiai, jei nepasiūlytume pabūti ant vandens, tiesa? Turime gausybę užsiėmimų, tad jei užsibrėžėte padaryti iš tiesų ypatingą nuotrauką, jums tikrai pavyks. Žygiuokite mūsų pakrante, o joje su plačiomis šypsenomis pasitiks visos, labai jūsų laukiančios, vandens pramogos.
  • Ramybe ir harmonija tviskanti, šiltais saulės spinduliais nusėta Angelų kalva. Čia pajusite tikrą gamtos atgaivą, galėsite pasidaryti pikniką ir įsiamžinti ne tik prie galybės angelų skulptūrų, bet ir užfiksuoti paprastą, jaukią akimirką laukuose, geriant karštą arbatą ar kavą.
  • Užutrakio dvaras. Vien jame būdami galėtumėte pasipildyti savo nuotraukų albumą 3 kartais daugiau. Suprantame, kad ko gero pagalvojus apie didingą Užutrakio dvarą mintyse išdygsta visų mėgiama panorama, tačiau kūrybiškumui tokioje fantastiškoje vietoje ribų nėra – apeikite visą dvarą ar nusileiskite pakrante, vaizdai jus tikrai nustebins ir pripildys šiltų, romantiškų emocijų, tad siūlome pasiimti kartu ir savo mylimąjį.
  • Anupro parkas.  Kada paskutinį kartą girdėjote visišką gamtos tylą? Čia tą tikrai pajusite. Tad važiuoti verta ne vien dėl laukinės gamtos tematikos nuotraukose, bet ir tam, kad įsiklausyti į ramybę bei atsipalaiduoti. Juk būnant tokios gamtos apsuptyje reikia tiek ne daug, kad pailsėtumėte ir išvažiuotumėte su plačia šypsena.

  • Varnikų pažintinis takas. Kad ir kiek kartų ten bebūtum, visada norisi fotografuoti dar ir dar kartą šį išskirtinį taką. Visada kirba galvoje mintis – kaip čia gražu. Dėl to šis kelias privalėjo būti maršrute, juk niekad neapsigausite pasirinkdami Varnikus.
  • Velnio duobė. Visiems žalumos ir mistikos mėgėjams įsiamžinti šioje vietoje yra būtina. Įnešite tikro paslaptingo grožio savo nuotraukose ir patirsite tą įdomų bei nenupasakojamą jausmą, kuomet ten esi.
  • O dabar pakalbėkime apie ekstremalesnes nuotraukas. Pasirinkę skristi oro balionu įveiksite vis nerimauti verčiančias mintis: labai noriu, bet bijau. Įgyvendinsite savo svajonę, patirsite ką reiškia liesti medžių lapus nuo pat viršūnių ir net neabejojam, padarysite pačią geriausią „Instagram“ nuotrauką.

Atgal