Išbandykite ekstremalias pramogas Trakuose!

Palydėkime vasarą Trakuose audringai!

Ši vasara išties buvo kupina įspūdžių ir puikių akimirkų. Tačiau su jos pabaiga, tenka atsisveikinti ne tik su šiluma ir ilgais, šviesiais vakarais, bet ir tam tikrų pramogų išbandymo galimybe. Dėl to siūlome suklusti ir dar esant palankioms oro sąlygoms išpildyti savo svajones arba sužadinti naujus troškimus pasinaudojant Trakų krašte esančiomis ekstremaliomis pramogomis!

Kviečiame išsirinkti tas, kurias labiausiai kviečia širdis arba trokšta jūsų artimasis!

GOSUP NAKTINIS TURAS TRAKUOSE 

Kiekvienas miestas žiba kitomis spalvomis, kuomet saulė jau nusileidusi. Tačiau naktinių Trakų gatvelėmis prasiesite bet kada, o patirti, ką reiškia naktį plaukti Galvės ežere galėsite tikrai ne visais sezonų laikais.

Išmėginkite „GoSup.lt“  rengiamus naktinius irklenčių plaukimus. Jų metu grožėsitės didinga salos pilimi, apšviesta Trakų pakrante ir laiveliais. 

„GoSup.lt“  irklenčių apačioje pritvirtintos specialios LED lempos leidžia atrasti įspūdingą povandeninį pasaulį.

Norėdami pasinerti į šią kiek mistišką kelionę, pasirinkite laisvus, judesių nevaržančius rūbus. Žinoma, atsižvelgdami į oro sąlygas, rinkitės ir aprangą, bet pučiant šaltesniam vėjui, turėkite atsarginių rūbų bei patogią avalynę. 

Visus savo svarbiausius daiktus, irklenčių profesionalai ragina palikti savo arba jų automobilyje.

Vaikai nuo 16 m. gali plaukti su suaugusiu lydinčiu asmeniu. Išimtys taikomos tik pažengusiems „GoSUP.lt“  mokyklos mokiniams.

Turo kaina 30 eur. asmeniui, į tai įskaičiuota visa reikalinga įranga: irklentės komplektas, specialios LED šviesos, instruktažas.

KONTAKTAI:

Adresas: Trakai, Galvės g.1 
Telefonas: +370 677 65 752  
El.paštas: info@gosup.lt
Internetinė svetainė: https://bit.ly/3zd6rFa 

NARDYMAS SU AKVALANGU

Trakuose be vandens pramogų – niekaip. Ir kai mūsų, Trakų turizmo informacijos centro klausia, ką dar galime pasiūlyti išbandyti iš vandens pramogų, be abejonės siūlome išmėginti nardymą su akvalangu. Juk Galvės ežero gelmėse tiek daug yra ką pamatyti! Ir kalbame tikrai ne vien apie ten esančią gyvūniją ir augaliją. 

Turime ir nuostabų povandeninį skulptūrų parką, kurį išvysti galite tik panirę po vandeniu. O kur dar „Trakų Divers Gang“ komandos pasakojimai apie ten slypinčias legendas ir istorijas? Užsisakykite pažintinį turą ir suprasite, ką turime omenyje!

KONTAKTAI:

Adresas: Trakai, Kęstučio g. 10
Telefonas: +370 647 47142
El.paštas: diversgang@inbox.lt
Facebook puslapis: https://bit.ly/3mgyBfc 

NUOTYKIŲ LAIPYNIŲ PARKAI

TONY RESORT: POILSIO IR PRAMOGŲ PARKAS ANUPRIŠKĖSE

Išbandykite pramogas, suteikiančias adrenalino ir naujų jėgų antplūdį!

Laipynės įkurtos slėnyje tarp ilgaamžių bei tvirtų pušų – tai kone ideali vieta laipiojimo trasomis, kurių čia yra net 7-ios ir jos visos skirtingų sudėtingumų, tad kiekvienas ras sau tinkamą.

 • Geltonoji ir oranžinė trasos skirtos mažiesiems;
 • Žalioji trasa – suaugusiųjų „apšilimo“ trasa, kurioje laipiotojus, instruktorius supažindins su įranga ir saugos taisyklėmis;
 • Mėlynoji trasa – kur kas sudėtingesnė, norintiems ją pereiti prireiks nemažai ištvermės ir drąsos;
 • Raudonoji trasa – šią trasą pamėgo iššūkių nebijantys ekstremalai, nekantraujantys išbandyti savo jėgas bei palenktyniauti tarpusavyje; 
 • Juodoji trasa – sudėtingiausia iš laipiojimo trasų, įrengta keliais metrais aukščiau nei kitos trasos; 
 • Norintiems išbandyti kažką naujo, patiks „Žmogaus-voro“ trasa, po kuria ištiestas didžiulis tinklas.

„TonyResort“ nuotykių parkas nepabūgusius juodosios trasos pakvies išbandyti ir ilgąjį Tarzano skrydį, pareikalausiantį lašelio šaltakraujiškumo. Skriedami 200 metrų ilgio lynu, nutiestu virš visų trasų, lenktyniausite su vėju. 

Po greito ir ekstremalaus nusileidimo norisi dar ir dar kartą patirtį šį skrydžio malonumą!

KONTAKTAI:

Adresas: Trakų raj. Anupriškių km. TonyResort: Poilsio ir Pramogų Parkas
Telefonas: +370 620 52636
El.paštas: nuotykiuparkas@tonyresort.lt
Internetinė svetainė: https://bit.ly/2XEMf1j 

ĄŽUOLYNĖ 

Kita vieta, kurioje galite išbandyti savo drąsą  yra „Ąžuolynė“. Tai – vienas iš didžiausių pramogų parkų Lietuvoje, šiuo metu veikia 8 trasos ir daug nusileidimų lynais virš ežerėlio ir sausumoje, iš kurių vienas yra net 350 m. vientisas nusileidimas 20 m. aukštyje virš vandens. 

Yra trasa skirta mažiesiems alpinistams (nuo 3-4 m. amžiaus), mokomoji trasa ir 6 trasos suaugusiems, kurios yra suskirstytos pagal sudėtingumą, todėl kiekvienas, įvertinęs savo galimybes, gali pasirinkti tinkamiausią variantą sau. 

Kainos svyruoja nuo 5-14 eur. Priklausomai esate suaugęs ar studentas, bei su kiek žmonių atvykstate. 

KONTAKTAI:

Adresas: Trakų raj. Krakės vien. Aukštadvario sen.
Telefonas: + 370 685 61 665,  + 370 528 65 726
El.paštas: info@azuolyne.lt 
Internetinė svetainė: https://bit.ly/3mfdZ6N 

AUTO MOTO PARKAS

Didžiulių automobilių mėgėjai – šis parkas skirtas jums. 24 ha plote įrengtame ralio parke galima tapti ralio automobilio šturmanu, vairuotoju arba sėsti už vienintelio Baltijos šalyse visureigio „Monster Truck“ vairo. Parke teikiamos ekstremalaus vairavimo pamokos tiek suaugusiems, tiek jaunimui. Tai vieta, kur kiekvienas įsikraus adrenalino ir gerų emocijų!

„Auto Moto Parke“ taip pat galima švęsti įvairias šventes su draugais arba kolegomis. Taip pat kiekvienas gali išmėginti savo jėgas virtualiame ralio simuliatoriuje.

Kitos teikiamos paslaugos:  

 • Unikalios pramogos visiems: Monster Truck, BMW Rally;
 • Įmonių šventės, konferencijos ir komandos formavimo renginiai;
 • Renginiai automobilių ir motociklų sporto mėgėjams;
 • Gimtadieniai, bernvakariai, mergvakariai ir kitos šventės;
 • Vairavimo pamokos suaugusiems ir vaikams;
 • Ralio parko ir infrastruktūros nuoma. 

Kainos svyruoja, priklausomai nuo to, kokią paslaugą rinksitės, dėl to siūlome asmeniškai su jais susisiekti arba pasidaryti po jų internetinę svetainę. 

KONTAKTAI:

Adresas: Trakų raj. Ponykščių k. 8, Ponykštės, Onuškio sen.
Telefonas: +370 612 22492
El.paštas:  Lukas@AutoMotoParkas.lt
Internetinė svetainė: https://bit.ly/3AZ4mgR 

KARTINGAI

Kartingų nuoma E Power Park kartodrome

Jei dievinate greitį, tikslumą, drąsą ir mėgstate mesti sau iššūkius, kartingų pramogos yra vienas iš linksmiausių ir geriausiai nuteikiančių pasirinkimų. Būtent todėl turime jų ne vieną – galite apsilankyti „E Power Park kartodrome“. Jie – pirmieji Lietuvoje siūlo elektrinius gokartus ir motociklus kvapą gniaužiančioje uždaroje ir saugioje trasoje.  

Rekomenduojama judesių nevaržanti apranga. Patogi, uždara, sportui skirta avalynė. Kita reikiama apranga bus suteikta. Į kainą neįskaičiuota pošalmio nuoma, kurio kaina  – 1 euras. Galima naudoti savo pošalmį. Atvykti ir užsiregistruoti reikėtų likus 20 min. iki numatomo važiavimo, kad pakaktų laiko pasiruošimui ir instruktažui.

Tiek suaugę, tiek vaikai gali važiuoti po 10 min. Vaikams 2 važiavimai kainuoja po 9 eur/asm. 3 važiavimai – po 8 eur/asm.

Suaugusiems 2 važiavimai kainuoja po 11 eur/asm. 3 važiavimai – po 10 eur/asm.

KONTAKTAI:

Adresas: Galvės g. 120, Užukampio k. Trakų raj. kelio Vilnius – Trakai 18-as km., prie Pilialaukio
Telefonas: +370 630 64000
El.paštas: info@epowerpark.lt
Internetinė svetainė: https://bit.ly/3z4zGKr 

Kartingų nuoma Aukštadvario kartodrome

Taip pat pašėlti ir pasimėgauti greičiu galite „Aukštadvario kartodrome“. Ir nors tai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti per daug ekstremalus sportas, tačiau jį išmėginti siūlome kiekvienam, nes tai – tikrai saugu, patikima ir suteikia puikių emocijų antplūdį!

KONTAKTAI:

Adresas: Technikumo g. 18, Aukštadvaris 
Telefonas: +370 612 60303
El.paštas: kartodromas@rotena.lt
Internetinė svetainė: https://bit.ly/3syFXvE 

Dar daugiau ekstremalių pramogų su kartingais ir  keturračiais rasite ČIA: https://bit.ly/3AOQVzK 

PRAMOGINIAI SKRYDŽIAI

Oro balionu

Paskutiniai, ko gero, reikalaujantys daugiausiai drąsos yra pramoginiai skrydžiai, kurių turime labai įvairių ir skirtingų. Pavyzdžiui, galite skristi oro balionu. Tai – viena iš populiariausių Trakuose esančių pramogų vasarą. O visi skridę nori dar ir dar! Kaip nenorėsi, jei leidiesi į tokį nepakartojamą gyvenimo nuotykį? 

Kelionės metu po jūsų kojomis iš lėto keisis miesto stogai, o jaukus miesto šurmulys ir miškai atims žadą. Norintiems pasigrožėti istorine Trakų pilimi ir paliesti medžių viršūnes, puikiai tiks skrydis oro balionu!

Sklęsite virš ežerų, miškų ir mėgausitės išskirtine galimybe išvysti nuostabų Lietuvos kraštovaizdį iš aukštai. 

Visus pasiūlymus ir skrydžius rasite ČIA: https://bit.ly/3szZf3O 

Pramoginiai skrydžiai sklandytuvais, lėktuvais, sraigtasparniu 

Patiems ekstremaliausiems ir norintiems pakilti aukštai virš debesų, siūlome pramoginius skrydžius sklandytuvais, lėktuvais ir sraigtasparniu.

Tai puiki galimybė iš paukščio skrydžio pasigrožėti pušynų ir eglynų panorama, daugybe ežerų ir kalvų, pamatyti Galvės ežero saloje stūksančią Trakų pilį, statytą XIV a., Užutrakio bei Lentvario dvarus. 

Patyrusių oreivių patarimai ir nepaprasti vaizdai leis ne tik pasimėgauti oro stichija, istorijos ir gamtos darna, bet ir pajusti skrydžio džiaugsmą.

Taip pat, Trakų turizmo informacijos centras siūlo skristi sraigtasparniu, kuriame galėsite ne tik pasimėgauti nuostabia panorama ir pasijusti laisvas kaip paukštis, bet ir išmokti pilotuoti sraigtasparnį bei įgyti piloto mėgėjo licenciją! 

Visus pasiūlymus ir skrydžius rasite ČIA: https://bit.ly/3szZf3O 

Informaciją parengė Trakų turizmo informacijos centras


Atgal
Font Resize