Lapkričio 23 – 25 d. Trakų turizmo informacijos centras krašto  turizmo išteklius pristatys tarptautinėje turizmo parodoje „TT Warsaw”

Lietuva kaimyninės Lenkijos piliečiams yra gerai žinoma ir patraukli turistinė kryptis.

Tris parodos dienas bendrame Lietuvos kurortų stende  Trakai  pristatys  savo stipriąsias puses:

** Unikalią gamtą ir kultūros paveldą – nes gi  Trakų kraštą supa vienintelis tokio pobūdžio istorinis – nacionalinis parkas Europoje.
** 7 maršrutai “Pasinerk į gamtą!”  – pritaikyti individualiam keliavimui.
**Naujas “Trakų skonių” maršrutas.
**Poilsio su šeima  galimybės.
**Naudinga informacija  planuojantiems keliauti po Trakus – tai  naujos viešosios erdvės, pėsčiųjų erdvės, parkavimas, viešasis ir eko transportas.

Pirmąją parodos dieną parodos konferencijų centre  bus organizuojamas pristatymas  Lenkijos kelionių organizatoriams, tinklaraštininkams ir parodoje akredituotiems žurnalistams.  

Renginio dalyviai  sužinos ne tik  Trakų,  Druskininkų, Birštono, Neringos ar Palangos 2024 metų turistinio sezono naujienas, bet ir degustuos kiekvieno kurorto kulinarinį paveldą.

Trakų TIC dėkojame restoranų tinklui “Karališka Senoji Kibininė” ir kavinei “Kiubėtė” – už pagalbą organizuojantį šį pristatymą.

Nors e-registracija į renginį startavo vos prieš keletą dienų –  jau užsiregistravo virš 50 turizmo verslo ir žiniasklaidos  atstovų ne tik iš Varšuvos, bet ir kitų Lenkijos regionų.

Parodos lankytojų Lietuvos kurortų stende taip pat lauks daug siurprizų – bus galimybė ne tik sužinoti turizmo naujienas, bet ir visas tris parodos dienas suksis “Lietuvos kurortų siurprizų” ratas su gausybe prizų.

Negalintys atvykti – tris parodos dienas – galės stebėti specialius tiesioginius pasijungimus iš Lietuvos stendo – FB @TrakaiVisit


“TT Warsaw” https://ttwarsaw.pl/en/   –  viena didžiausių parodų Rytų ir Vidurio Europoje – šiemet ji organizuojama  jau antrą kartą ir  rengiama naujame ekspozicijų centre PTAK Warsaw Expo.

  • 2023 metų parodoje dalyvaus  ~ 320 dalyvių ~ 60 šalių.
  • 2022 metais parodoje dalyvavo 56 šalių atstovai , per  tris dienas parodą aplankė daugiau nei 22 000 lankytojų, iš jų 91% lenkai, ir 9 %  užsieniečiai.

Trakų turizmo informacijos centro parengta informacija


Atgal