Šaltuoju metų periodu siūlome pasinerti į unikalius pirčių ir SPA ritualus

MĖGAUKITĖS  ATPALAIDUOJANČIAIS RITUALAIS IR PRAMOGOMIS

RITUALAI

Kaimo turizmo sodyba „Shanti Resort“
Stilingas, sąmoningumo įkvėptas poilsis ant privataus ežero kranto, toli nuo miesto triukšmo ir šurmulio, kad sulėtinti tempą ir pasimėgauti gyvenimu.

„Shanti Resort“ siūlo jogos, meditacijos programas, kurių metu patirsite bendrystės jausmą, įsigilinsite į save, atsipūsite nuo visų dirgiklių, dalyvausite sąmoningo kvėpavimo terapijoje ir atrasite daugelį kitų ramybės pojūtį suteikiančių veiklų. Paketų yra keletas, tad kiekvienas ras sau tinkantį.

Visus „Shanti Resort“ paketus rasite: bit.ly/3wsAoAV

Adresas: Varkutonių k. 4, Trakų raj.
Telefonas: +37060338078
El.paštas: info@shantiresort.lt
Internetinė svetainė: www.shantiresort.lt

       

JODINĖJIMAS IR MENAS SU ŽIRGAIS

Kartą H.Thompson yra pasakiusi „jodami žirgu mes pasiskoliname laisvę“. Skirdami visą mėnesį poilsiui, atsipalaidavimui ir emocinei sveikatai, norime papasakoti apie  galimybę ir jums pasiskolinti laisvės jausmą.

Įdomu tai, kad periodiškas jodinėjimas žirgais grūdina organizmą ir stiprina širdį. Tačiau tai –  ne tik sportas, bet kartu ir meditacija, puikūs būdas pasisemti teigiamos energijos ir emocijų pradžiuginant savo mintis ir kūną gamtos gaivumu bei artimu ryšiu su galingu ir protingu gyvūnu.

Be to, dažnai žmonės jodinėdami atranda tokius raumenis, apie kuriuos net nenutuokė, nes dirba labai įvairios jų grupės. Tad norint žygiuoti per lapkritį su kuo geresne emocine ir fizine savijauta, rekomenduojame atvykti į vieną iš Trakų krašte esančių žirgynų ir pasiskolinti tą ypatingą laisvę, kurią suteiks tik žirgas.

Visus Trakų rajone esančius žirgynus rasite: bit.ly/3q6ncjJ

       

UNIKALIOS PIRTYS

Viešbutis „Apvalus stalo klubas“

Maroką galite atrasti pačioje Trakų širdyje ir nereikės niekur skristi! Viešbutis „Apvalaus stalo klubas“ įkūrė marokietiško stiliaus pirčių erdvę ir kviečia pasimėgauti rytietiškais motyvais papuošta aplinka, autentiškomis marokietiškomis interjero detalėmis šnekučiuotis ant minkštasuolių bei atsipalaiduoti pirčių ir baseino zonoje.

Pirčių ir SPA zoną rasite: bit.ly/2ZNH3cr

Adresas: Karaimų g. 53A, Trakai
Telefonas: +370 655 68012
El.paštas: info@asklubas.lt
Internetinė svetainė: www.asklubas.lt

       

Kempingas „Slėnyje“
Atokus, bet lengvai pasiekiamas kempingas „Slėnyje“ siūlo nusikelti į Japoniją ir patirti, ką reiškia tikra, visas japoniškas tradicijas atitinkanti pirtis.

Japoniška Onsen pirtis – tai viešos šiltų versmių pirtys kalnuose, kur į didelius baseinus leidžiamas žemės gelmėse įkaitęs vanduo, turintis daug mineralų, druskų, sieros.

Pirčių zoną rasite: bit.ly/3bHHQ1s

Adresas: Slėnio g. 1, Trakai
Telefonas: +370 686 11136
El.paštas: reception@camptrakai.lt
Internetinė svetainė: www.camptrakai.lt

       

„Senovinė dūminė pirtis“
Šį aktyvaus poilsio kompleksą sudaro dūminė pirtis, kubilas, namelis ir pavėsinė. Dūminė pirtis neabejotinai seniausias pirties tipas. Iš dažno žmogaus, kuris apsilanko dūminėje pirtyje, šeimininkui tenka išgirsti klausimą: „O kur tie dūmai?“. Tai ir yra nuostabioji pirties paslaptis – gerai iškūrentoje dūminėje pirtyje, juntamas tik dūmo kvapas, o pirties oras ir garas daug geresni negu bet kurioje kitoje pirtyje.

Adresas: Trakų g.25, Trakų r.
Telefonas: +370 676 33957
El.paštas: karolis.mikucionis@gmail.com
Facebook profilis: www.facebook.com/duminepirtis

       

SPA PROCEDŪROS

Apartamentai „Argo“
Ištaigingi, įsikūrę prie pat ežero kranto, apartamentai „Argo“ siūlo atsipalaiduoti jų privačiame Aqua-SPA, kuriame visą viešnagės laiką jus lydės atpalaiduojanti veikla. Čia rasite:

  • SPA veido procedūrą;
  • SPA LAVENDER kūno šveitimą;
  • SPA KLEOPATRA kūno šveitimą;
  • Aromatinį masažą;
  • Tradicinį Keralos ajurvedinis masažą;
  • Veido ir dekoltės masažą;
  • Pėdų masažą.

Pirčių ir SPA zoną rasite: bit.ly/2ZFeNZV

Adresas: Vytauto g. 89, Trakai
Telefonas: +370 645 35808
El.paštas: info@argo-trakai.lt
Internetinė svetainė: www.argo-trakai.lt

       

Viešbutis „Margis“
Gamtos apsuptyje įsikūręs viešbutis „Margis“ kviečia padovanoti laiką sau ir pasimėgauti atpalaiduojančiomis akimirkomis, kurios suteiks geros nuotaikos bei jėgų dar visai ateinančiai savaitei, jei ne visam mėnesiui!

Be to, kad keturių žvaigždučių viešbutis „Margis“ turi baseiną, sūkurinę vonią ir žinoma – rusišką lauko pirčių zoną ant ežero kranto, tuo pačiu jis siūlo paplūdimio masažinę. Joje turėsite tik savo privačią erdvę, kuri dvelks ramybe, poilsiu, o ežero ir miškų vaizdas pro langą bus tikra vyšnaitė ant torto.

Pirčių ir SPA zoną rasite: bit.ly/3mmqKw3

Adresas: Ežero g. 39, Penkininkų k., Trakų r.
Telefonas: +370 685 05550
El.paštas: info@margis.lt
Internetinė svetainė: www.margis.lt

        

“Akmenos pirtys”

Gamtoje laikas sustoja, o grynas oras priverčia mėgautis kiekviena minute. Pirtis visa tai tik sustiprina – kylant temperatūrai, atrodo, dingsta stresas, išsivalo mintys, o įbridus į ežerą grįžta jėgos ir žvalumas.

Ten, kur susitinka Galvės ir Akmenos ežerai, apgaubtos miškų ir ramybės įkurtos dvi poilsio stotelės, kur visa tai galite pajusti savo kūnu. Atvykite ir įsitikinkite tuo patys!

Adresas: Akmenos ežero paplūdimys
Tel.: +370 664 44344
El. paštas: akmenospirtys@gmail.com
GPS: 54.66320349352306, 24.909507549693146


Atgal