Mėgaukitės skaidriomis baidarėmis Galvės ežere

Jei kada susimąstėte, kokiomis spalvomis mirga povandeninis ežero gyvenimas, kaip iš arti atrodo banguojanti augmenija ir kokiais vingiais plaukioja gyvūnija, dabar savo smalsumą galite patenkinti.

„Ežero gelmių“ kolektyvas kviečia jus tyrinėti ežero dugną nenaudojant jokios nardymo įrangos. Grožėkitės Trakų pilies didybe, Užutrakio dvaro prabanga, aplankykite net 21 Galvės ežero salą, pamatykite kur yra kaip manoma Žygimanto valdymo laikus menantis nuskendęs laivas (apie jį informacijos rasti galite: https://bit.ly/2TJnDCs ) bei išvyskite povandenininį skulptūrų parką, kurį rasite  Gulbių įlankoje prie „Kempingas Slėnyje“.

Taip pat siūlome išbandyti su skaidriomis baidarėmis mūsų „Galvės ežero salų istorijos“ maršrutą: https://bit.ly/3pAYA0h

O aštresnių pojūčių mėgėjams „Ežero gelmės“ parūpino ir puikų skaidrių baidarių apšvietimą, kuris suteiks galimybę plaukioti naktį ir matyti povandeninį gyvenimą dar geriau.

Kaip sako „Ežero gelmių“ kolektyvas: plaukiant naktį šviečiant mėnesienai ir spalvingai apšviestomis baidarėmis lankytojai stebės nušviestą ežero dugną. Tai nepakartojamų įspūdžių suteikiantis plaukimas, leisiantis pamatyti nuostabų nakties peizažą, pasiklausyti tylos ar išgirsti netikėtų garsų.

! Plaukti galite taip pat ir su gidu, atilikę rezervaciją per internetinę svetainę www.ezerogelmes.lt

Paslaugų kainos:

  • Plaukimas dieną pirmadienį-ketvirtadienį 15 Eur/val.
  • Plaukimas dieną penktadienį-sekmadienį 20 Eur/val.
  • Plaukimas naktį 30 Eur/val.

Skaidrias baidares rasite visomis savaitės dienomis, nebent oro sąlygos bus tikrai nepalankios plaukti.

Darbo valandos:

Šiokiadieniais nuo 13 val iki 21 val.
Savaitgaliais ir švenčių dienomis nuo 11 iki 21 val.

Kur rasite šią puikią pramogą?

Užutrakio g. 1A, Užutrakis., „Bulvių tako“ automobilių stovėjimo aikštelė. Bulvių kelio koordinates rasite: https://bit.ly/3x3dqzc

Plačiau apie istorinį Tiškevičių dvaro „Bulvių kelią“https://bit.ly/3ir1hA7

Apžvalgos aikštelėje atsiveria kerinti panorama į Trakus supantį ežeryną, kuriuo galite pasigrožėti, o taip pat ten rasite ir visą poilsio infrastruktūrą – lieptą, suolus bei suolus, skirtus trumpai iškylai.


Atgal