Žalumas ir kultūros paveldo puoselėjimas – ant šių dviejų delnų 2023 metais bus sudėti visi Trakų rajono turizmo perlai

Sausio 18 d. rajono savivaldybėje Trakų turizmo informacijos centras (TIC) pristatė krašto pristatymo tarptautinėje turizmo ir laisvalaikio parodoje koncepciją ir renginius.

2023 metais  trakiškiai siūlys pasinerti į unikalią krašto gamtą – Trakų ežerai, sujungti upeliukais ir sąsiauriais, čionykštis kraštovaizdis – tarsi popieriaus karpinių ažūras, sukurtas gamtos.  

Visa tai pamatęs imi suprasti, kodėl didieji kunigaikščiai kūrėsi čia, Trakuose. 

Prognozuojama, kad tiek šeimoms, tiek norintiems saugiai keliauti vieniems populiarūs bus TIC kas savaitę rekomenduojami  „Savaitgalio iškylų krepšeliai“, apimantys keliavimą gamtoje, šio krašto patiekalų skanavimą ir dalyvavimą viename iš gausybės Trakuose kas savaitgalį vykstančių renginių. Kiekvieno „krepšelio“ sudėtyje – naudinga informacija ir patarimai keliautojui.

Pusdienio ar dienos apsilankymui Trakuose tikrai nepakaks.

Žalumą trakiškiai supranta kaip 5–12 km žygius pėsčiomis, dviračiais, plaukimą baidarėmis, saulės baterijomis varomais laiveliais ar tiesiog visų šiukšlių pargabenimą į pradinį išvykos tašką.

2023 metais Trakai siūlys daugybę atnaujintų trasų ir individualizuotų kelionių. Žygis  dviračiais aplink Trakus – susiliejimas su istorijas kuždančia gamta, įspūdingas takas per pelkes, pirmasis alpakų ūkis Lietuvoje ir vienas fotogeniškiausių Lietuvos dvarų. Nesudėtingi 2–3 val. maršrutai, kurį nesunkiai įveiks ir šeimos su vaikais.

ADVENTUR Paroda vyks  sausio 27 – 29 dienomis
Mus rasite: Litexpo parodų III rūmai, 3,18 stendas

Renginiai Trakų stende


Atgal