Restoranas „ARGO”

Vytauto g. 89, Trakai
Tel.: + 370 645 35808
Facebook: Argo Restoranas ir Apartamentai
Instagram: argo_trakai
info@argo-trakai.lt
www.argo-trakai.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

Restoranas „Argo” jau šešiolika metų džiugina vietinius lankytojus ir užsieniečius puikia gruziniška ir kaukazietiška virtuve. Dviejų aukštų restoranas su dviem nuostabiomis terasomis su vaizdu į ežerą siūlo išskirtinį meniu tiek gurmanams, tiek klasikinio ir sveiko maisto mėgėjams. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų žuvies ir vegetariškų patiekalų asortimentą. Esame labai lankstūs, mūsų patyrę šefai pasiruošę pamaloninti autentiškais lietuviškais patiekalais ir vietinių karaimų pamėgtu „Kibinu“.

Restoranas naujai atnaujintas, išsiskiriantis jaukumu ir stiliumi. Atsižvelgiame ne tik į patiekalo skonį, bet ir į pateikimą, todėl kiekvienas patiekalas yra išskirtinis, daug dėmesio skiriama dekoravimui. Kiekviena restorano detalė byloja apie mūsų požiūrį į maistą: čia gaminami patiekalai – meno kūriniai, kuriais gali mėgautis kiekvienas lankytojas.

Restoranas „Argo“ skirtas tiems, kurie neskuba ir linkę skoningai ir su malonumu leisti laiką. Džiaugiamės galėdami savo lankytojams pasiūlyti saulėtą ir draugišką atmosferą, kupiną namų jaukumu. Be to, dalį Gruzijos galime pristatyti į namus.

Dirba visus metus nuo 11:00 iki 22:00.


Atgal