“DOMINGO VILA”

Gervių g. 8, Pauliškės, Trakų raj.
Mob. tel.: +37069827197
domingovila8@gmail.com
www.domingovila.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas
Šalia savo namų 2021 metais sodybos šeimininkai pastatė vilą skirtą rekreacinei veiklai. Patalpas įrengė kaip sau, puoselėdami kiekvieną kampelį ir detalę, kad būtų patogu, jauku, estetiška, kad svečiai jautųsi, kaip namuose.
Teritorija ~1,5 ha šienaujama pieva ir pamiškės, kur šalia miško ribojasi sodas ir nedidelis daržas bei tvenkinys.
Viloje, pirmame aukšte yra valgomasis su virtuve, visa reikalinga įranga ir indais. Už pietų stalo gali susėsti keli asmenys, ar šeima, bet ne daugiau, kaip 12 asmenų. Atsižvelgiant į svečių poreikius galime pasirūpinti maistu, pagal jų mitybos įpročius.
Antrame aukšte yra du miegamieji kambariai, kuriuose gali apsistoti 6 asmenys. Viengulės lovos pagal poreikį sujungiamos į tris dvigules. Vaikui iki 3 metų yra lovytė (mažyliams iki metukų karuselė su naktiniu pašvietimu).
Laiptai iš antro į pirmą aukštą uždaromi varteliais, kad būtu saugu Jūsų mažyliams vaikščioti antrame aukšte. Dušo ir wc patalpoje – skalbimo mašina ir džiovykla.
Antro aukšto langai sudaro arką, pro kuriuos matosi tvenkinys ir miškas. Čia lankosi zuikiai, anksti rytą galima pamatyti stirnų ar prie tvenkinio atėjusią atsigerti lapę. Nuolat atskrenda gandrai, gervės, antys, tad ramioje vietoje susilieję su gamta, įsiklausę, pasijusite jos dalimi.
Erdvi malkomis kūrenama pirtis su priešpirčiu, dušu, wc ir sale su virtuve, skirta iki 12 asmenų ilsėtis ir sveikatintis. Galima užsisakyti kūno šveitiklių ir pirties arbatų iš čia pat auginamų vaistažolių.
Vilos nuoma I-IV (be pirties), 150 Eur/ para*/**
Vilos nuoma V-VII (be pirties), 220 Eur/ para*/**
* kiekviena sekanti para -20 proc., pagal galiojančius įkainius
** užsakius ne mažiau kaip 7 paras, visomis dienomis taikomas darbo dienų įkainis
Papildomos paslaugos:
Pirties iškūrenimas (3 val.) 80 Eur./I-IV ir 100 Eur./V-VII. 10 Eur/kiekviena papildoma valanda.
Laužai: mažas/ didelis/ labai didelis 15/30/50 Eur
Patalpų sutvarkymo paslauga: 20 Eur
Kubilo (pripylimas ir pakūrimas) nuoma: 100 Eur
Šašlykinė, malkos: 5 Eur
Keturračio (dvivietis) nuoma (su kuru, šalmais) be instruktoriaus. Nuomojantis paliekamas 50 € užstatas. Vairuoti galima turint B1 arba B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Keleivis turi būti ne jaunesnis negu 12 metų:
0,5 val – 25 €
1 val – 40 €
2 val – 70 €
Tradicinis mergvakaris su viena edukacija (šiaudinio sodo ryšimas/juostos pynimas), apeigos, vainikų pinimas, dainos, žaidimai, burtai: 160 Eur./2,5-3 val.
Mergvakario apeigos Angelų kalvoje: 65 Eur./40 min.
Programa būsimai mamai – Mėnulio būgnų terapija, gimdymą lengvinančio kvėpavimo pratimai, lopšinės, lytėjimo terapija: 60 Eur/1,5-2 val
Pažink save per muzikos terapiją (Mėnulio būgnai, Karlo Orffo instrumentai ir projekciniai testai): 60 Eur/1,5 val.
Dailės terapija: 70 Eur/1,5-2 val.
Ekskursija Angelų kalvoje (istorija ir legendos (+viktorina), gamtos galia (apie stogelius, formas, ženklus, gyvybės medelius): 30 Eur/ 40 min.
Orientacinis žaidimas „Angelų takais”: 30 Eur/40 min.

Gervių g. 8, Pauliškės, Trakų raj.
Mob. tel.: +37069827197
domingovila8@gmail.com
www.domingovila.lt


Atgal