Kavinė-picerija „SENOJI KIBININĖ PICA”

Karaimų g. 63, Trakai
GPS: 54.65088, 24.92431
Tel.: +370 659 72132
Facebook: Senoji Kibininė
senoji@kibinas.lt
www.kibinas.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

„Senojoje kibininėje“, kuri buvo įkurta 1969 m. vis dar branginamos karaimų tradicijos ir kepami kibinai. Čia galėsite pasmaguriauti įvairiausių skonių kibinais – kiaulienos, vištienos, avienos, varškės, grybų, špinatų. Kiekvienas gurmanas atras sau tinkamą skonį, o kavinės interjeras apstatytas antikvariniais baldais,  virduliais, svarstyklėmis, statinaitėmis, žibalinėmis lempomis dar labiau sustiprins senovės pojūtį.

Trakus garsinanti legendinė “Senoji kibininė” pati pirmoji gavo “Kulinarijos paveldo fondo” ženklą, kuris patvirtina restorane gaminamų karaimų kibinų receptų autentiškumą. Visiems „Senosios kibininės” restoranams, tęsiantiems šias tradicijas, yra suteiktas ne tik kulinarijos paveldo fondo ženklas, bet ir „tautinio paveldo produkto sertifikatai”.

Visus, norinčius susipažinti ne tik su karaimų virtuvės kultūra, bet ir su vietinių picų skoniu, kviečiame apsilankyti mūsų picerijoje „SENOJI KIBININĖ PICA”, įsikūrusioje Karaimų g. 63, Trakuose (šalia legendinio restorano „Senoji kibininė”


Atgal