Restoranas „SENOJI KIBININĖ”

Karaimų g. 65, Trakai
GPS: 54.66691  24.91062
Tel.: +370 659 72132
Facebook: SenojiKibinine
senoji@kibinas.lt
www.kibinas.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

Būnant Trakuose nepamirškite užsukti į seniausią kibininę Trakų mieste pavadinimu SENOJI KIBININĖ. Pastatas pastatytas tradiciniu karaimų stiliumi su žaliomis langinėmis veikia jau nuo 1969 metų. Tiesa, ji atstatyta jau trečią kartą, tačiau iki šiol čia branginamos karaimų, totorių, lietuvių tradicijos: kepami kibinai, moliniuose indeliuose gaminamas „Senolių“ troškinys, verdami skaniausi cepelinai, kepami bulviniai blynai, žemaičių blynai, vėdarai, čia rasite ir raugintų kopūstų sriubos duonos kubilėlyje ir tradicinių šaltibarščių, atsigaivinsite mūsų gamybos duonos gira arba tradicinių kmynų gėrimu.


Kibininės virtuvė gali pasigirti kibinų įvairove bei lietuviškais patiekalais, patvirtintais Europos kulinarinio paveldo, todėl be kibinų su aviena, jautiena, kiauliena, vištiena, daržovėmis ar varške, lankytojai gali mėgautis didžkukuliais, bulviniais blynais, koldūnais ir kitais karštais lietuviškais mėsos ar žuvies patiekalais.

Restoranas labai mėgstamas užsienio turistų dėl savo autentiškumo, plataus asortimento tradicinių patiekalų ir galimybių priimti vienu metu net iki 300 žmonių. Lauko terasa vasaros metu talpina, net iki 400 žmonių.

Turime meniu vaikams.

Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė lengviesiems automobiliams.

ORGANIZUOJAMOS EDUKACINĖS PROGRAMOS vaikams ir suaugusiems
*Kibinų sukimo pamokėlė
*Lietuvių, karaimų, totorių patiekalų degustacijos

Priimame išankstinius užsakymus visai mūsų gaminamai produkcijai.
SENOJI KIBININĖ – išsaugota tradicija!

Papildomos paslaugos:
išvažiuojamieji banketai ir furšetai, maisto pristatymas.

Čia esate visada laukiami !


Atgal