„TONY RESORT”****

Anupriškių kaimas 2, Trakų raj.
GPS: 54.70604  24.901904
Tel.: +370 611 44445
+370 614 39950
info@tonyresort.lt
www.tonyresort.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

Poilsio, pramogų ir verslo kompleksas „TonyResort“ įsikūręs gražioje Lietuvos vietoje – sutvarkytame Anupriškių pušyne, netoli Trakų. Parko teritorijoje tyvuliuoja Gilušio ežeras, o nuo kalvų atsiveria raminantis miško kraštovaizdis.

Svečiai kviečiami apsistoti atskiruose, išskirtinės architektūros nameliuose, kuriuose puikiai dera elegantiškai stilingas interjeras bei gamtos ramybė už lango.

„TonyResort” restoranas bei lounge zona puikiai tinka jaukiam pasisėdėjimui ar verslo susitikimams. Išskirtiniu akcentu gali tapti čia pat tvenkinyje pagautas upėtakis, kurį restorano virtuvės meistrai iškeps terasoje esančioje kepsninėje.

Svečiams galime pasiūlyti: 2 VIP apartamentus, 8 šeimyninius apartamentus, 16 standartinių kambarių ir 20 ekonominės klasės kambarių. Be kambaryje esančių patogumų galėsite naudotis visomis poilsio ir pramogų parko paslaugomis.

Parke kiekvienas svečias ras įdomios veiklos, aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų arba ramų poilsį nuostabiame pušyne.

Konferencijų salės

Ar Jums yra tekę dalyvauti konferencijoje, kurios metu galima būtų klausytis paukščių giesmių, o pertraukėles leisti pasivaikštant pušyno takeliais ar besimėgaujant kava lauko terasoje? Harmoningai į žaliuojančią aplinką įsiliejantys modernūs konferencijų namai „Miškas“ ir „Kalnas“, atskira posėdžių salė, konferencijų salė „Ežeras“ – ideali verslo renginių ar malonaus poilsio vieta pušyno apsuptyje. Salės yra aprūpintos visa naujausia darbui pritaikyta įranga, o konferencijos namų antrame aukšte įrengti erdvūs kambariai puikiai tiks patogiam poilsiui. Po darbingos dienos, svečiai gali atsipalaiduoti čia pat esančioje pirtyje ir karštame lauko kubile.

4 konferencijų salės:
Ežeras – 70 kv.m.
Posėdžių – 38 kv.m.
Kalnas – 90 kv.m.
Miškas – 90 kv.m.

Restoranas

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės su meile pagamintu maistu. “TonyResort„ restoranas kviečia Jus pietų ar vakarienės į Anupriškių pušyną. Didžiuojamės savo ypatingu meniu, kuriame rasite įvairių patiekalų, pradedant salotomis ir baigiant skaniais ant grotelių keptais mėsos patiekalais. Ieškantiems išskirtinumo siūlome paskanauti čia pat tvenkinyje pagauto ir folijoje kepto upėtakio. “TonyResort„ lauko terasa ir “Lounge„ baras puikiai tiks jaukiam pasisėdėjimui gerų draugų kompanijoje. Restorano vyriausiasis virėjas pasirūpins, kad Jums būtų patiektas tik geriausios kokybės maistas.


Atgal