Verslo ir laisvalaikio klubas “AERODREAM”

Antakalnio g. 2, Antakalnio k.,
Trakų raj.
GPS: 54°29’58.9”N, 24°43’18.6”E
Mob.: + 370 614 000 40
+ 370 610 344 44
info@aerodream.lt
www.aerodream.lt


Didesnis žemėlapio vaizdas

Aerodream sodyba – vieta įvairaus pobūdžio įmonės šventėms ir renginiams, Trakų rajone. Iš vienos pusės sodyba yra apsupta tankaus miško, o iš kitos pusės nuo smalsių akių ją slepia nuostabus tujų parkas. Renginio metu, sodyba nuomojama tik Jums, tad be Jūsų ir mūsų personalo, sodyboje nebus jokių pašalinių asmenų.

Vasaros sezono metu, esant puikiam orui, Aerodream sodyba renginiui, šventę kviečia planuotis tvenkinio terasoje, o komandos formavimo žaidimus išmėtyti po visą 4ha teritoriją. Bijote blogo oro? O gal planuojate šventę žiemą? Aerodream sodyba renginiui gali Jums pasiūlyti puikią net iki 200 žmonių talpinančią renginių salę.

Planuojate įmonės šventę ar komandos formavimo renginį ir ieškote tiekėjų, kurie galėtų pasirūpinti ne tik renginio vieta, aptarnaujančiu personalu, bet ir gardžiu maistu? Aerodream sodyba yra ta vieta, kurioje rasite ne tik pagal Jūsų poreikius pritaikytą valgiaraštį, tačiau ir barą, kupiną populiariausių gėrimų, alaus, vyno ir skanių kokteilių itin draugiškomis kainomis.

Susisiekite su mumis tel. 861034444 arba el.p. info@aerodream.lt, papasakokite savo norus, vizijas ir pageidavimus, o mes pasistengsime parinkti Jūsų poreikius atitinkantį valgiaraštį.

Yra galimybė apsistoti su augintiniais. Taikomas 10 Eur. mokestis už augintinį.


Atgal
Font Resize