Pažintinis Skrebio miško takas


Didesnis žemėlapio vaizdas

Toliau keliaudami Aukštadvario regioniniu parku, 3 km neprivažiavus Aukštadvario miestelio ( priešais nediduką Marčežerio ežerą – pravažiavus rodyklę į Ąžuolynės parką) dešinėje pamatysite nuorodą į piliakalnį ir tako pradžią, 300 m miško keliuku privažiuosite parkavimo aikštelę. Skrebio miško 3 km ilgio pažintinis takas, išsiskiria ypatingu kraštovaizdžiu, biologine įvairove ir archeologiniu paveldu. Daugiau >>>

Kukorai – tradicinis aukštadvariečių patiekalas

Aukštadvaris – gamtos, legendų ir mistikos mylėtojų vieta. Vien Velnio duobė taip įtrauks, kad valandų valandas tyrinėsite istorijas, kuriomis yra apipinta ši vieta.

Tačiau miestelis garsėja ne tik gamtos lobiais, bet ir aukštadvariečių tradiciniu patiekalu – kukorais. Kam neteko ragauti, tai gamybos procesu jie panašūs į žemaičių blynus. Vidus gali būti pagardintas  su troškintais kopūstais, vištiena, grybų padažais. O kas ragavo tikrai patvirtins, kad „Navos“ smuklėje esantys kukorai – sotus ir labai skanus pasirinkimas.

Apkeliavus Skrebio miško taką – pats laikas atsikvėpti ir paskanauti šio regiono patiekalą KUKORŲ.
“Navos” smuklė įsikūrusi netoli Skrebio miško tako, greta kelio Trakai – Aukštadvaris.
Sėdėdami smuklės vidiniame kiemelyje grožėsitės priešais esančiu Navos ežeru ir ragausite karštų, su jūsų mėgstamu įdaru pasirinktų kukorų.


Atgal