Buriavimo stovykla pradedantiesiems

Kontaktai pasiteiravimui:
info@gerovejoklubas.lt
arba +370-687-20505


Didesnis žemėlapio vaizdas

Kviečiame vaikus dalyvauti jaunųjų Vilniaus buriuotojų vasaros stovyklose.

Buriavimas – tai daugialypis sportas, kuriuo galima užsiimti visą gyvenimą nuo ankstyvos vaikystės iki vėlyvos senatvės.

Norint valdyti burinę jachtą ir vadovauti jos komandai reikalinga gera fizinė būklė, laivo valdymo patirtis, socialiniai įgūdžiai, gilus gamtos veiksnių supratimas.

Jaunųjų Vilniaus buriuotojų vasaros stovykloje vaikai bus mokomi visų šių įgūdžių pagal paruoštą pradedančiųjų buriuotojų programą.

Stovyklos metu trenerio ir savanorių buriuotojų padedami vaikai bus išmokyti paruošti vienvietę sportinę jachtą plaukimui, išplaukti ir parplaukti, atlikti pagrindinius manevrus, apiplaukti trenerio paruoštus ženklus.

Programoje numatyti specialūs žaidimai padės vaikams susidraugauti su vandeniu, apversti ir vėl atversti jachtą vandenyje, lenktyniauti komandomis.

Krante treneris vaikams paaiškins, kaip paruošti jachtą plaukimui, supažindins su pagrindiniais terminais ir padės suprasti, iš kur atsiranda vėjas, kaip jį įtakoja debesys, saulė, vanduo ir krantas.

Vaikai bus mokomi paruošti laivą plaukimui, rišti mazgus, teisingai sureguliuoti bures ir kitų svarbių dalykų, kurie būtini norint tapti tikru buriuotoju..

Praleidę 5 dienas stovykloje vaikai išmoks savarankiškai valdyti vienvietį sportinį burlaivį esant ramioms oro sąlygoms.

Po stovyklos vaikai turės pakankamai žinių, kad galėtų prisijungti prie Vilniaus vaikų buriavimo mokyklos (www.vvbm.lt) treniruočių ir tobulinti savo gebėjimus.

STOVYKLŲ PRADEDANTIESIEMS DATOS 2024m:

Birželio 17d. – 21d.,

Liepos 1 – 5d.,

Liepos 15 – 19d.,

Rugpjūčio 5 – 9d.

Stovyklos dienų skaičius: 5 dienos.

Stovyklų vieta: Žemaitės g. 3, Trakai (Žalgirio Jachtklubas).

Dalyviai: 6-15 metų amžiaus

Grupės dydis: iki 18 vaikų

Stovyklos tipas: dienos stovykla.

Stovyklos profilis: sporto, gamtos pažinimo

Stovyklos kaina: 350 Eur

Registracijos anketa ir apmokėjimas: https://bitly.ws/3f9Gs. Registracija patvirtinama tik atlikus avansinį mokėjimą (150 Eur).

Kontaktai pasiteiravimui: info@gerovejoklubas.lt arba +370-687-20505


Atgal